Informacje

"Wataha 3". Poszukiwani statyści!

Dodano:
"Wataha 3". Poszukiwani statyści!

W trzecim sezonie "Watahy" znów zobaczymy Leszka Lichotę / Archiwum Leszczyński /PAP

W Warszawie rozpoczęły się właśnie prace na planie "Watahy 3". W przyszłym tygodniu ekipa serialu HBO przeniesie się w Bieszczady - piszą Wirtualne Media.

Prace na planie potrwają do czerwca. "Wataha" to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę w Bieszczadach na granicy polsko-ukraińskiej. Głównym bohaterem serialu jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota).

Odcinki wyreżyseruje Olga Hajdas. Operatorem będzie Tomasz Augustyniak. Za scenariusz trzeciego sezonu "Watahy" odpowiadają Piotr Szymanek (jako head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

Pierwszy sezon "Watahy" zadebiutował w HBO w październiku 2014 roku. Trzy lata później stacja wyemitowała drugą serię.

Łukasz Targosz, kompozytor muzyki do "Watahy" został nagrodzony w Plebiscycie MocARTy RMF Classic 2014 w kategorii Muzyka Filmowa Roku. 

W trzecim sezonie "Watahy" wystąpią: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Poszukiwani są ciągle statyści do zagrania w serialu. "Stars Impresariat Filmowy czeka na zgłoszenia. Szukamy chętnych z rejonu Bieszczadów, pierwsze nagrania już w lutym!" - czytamy na Facebooku agencji Stars Impresariat Filmowy.

 • Notowanie: 286, Sunday, 23 June 2019
 • 1
  Daniel Bloom / Leszek...
  Słodki koniec dnia
  Poetessa
 • 2
  Elton John
  Król lew
  Can You Feel The Love Tonight
 • 3
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic