Informacje

Twórcy „Wielkich kłamstewek” mają problemy z nakręceniem trzeciego sezonu

Dodano:
Twórcy „Wielkich kłamstewek” mają problemy z nakręceniem trzeciego sezonu

fot.PAP/EPA

„Wielkie kłamstewka” to serialowy hit stacji HBO, w dwóch sezonach którego pojawiły się jedne z największych gwiazd Hollywood, m.in. Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Meryl Streep, Laura Dern. I to właśnie popularność tych gwiazd, a dokładniej ich mocno napięte harmonogramy, mogą stanąć na przeszkodzie w realizacji sezonu numer trzy.

„Nie mam pojęcia, jak logistycznie moglibyśmy to przygotować. Wszyscy są teraz tak bardzo zajęci. W tej chwili nie bylibyśmy w stanie tego nakręcić. Później? Być może” – mówi twórca serialu „Wielkie kłamstewka” David E. Kelley w rozmowie z portalem „TVLine”.

Kwestia powstania trzeciego sezonu „Wielkich kłamstewek” pozostaje póki co w sferze takich właśnie spekulacji. Pod koniec ubiegłego roku na łamach „Marie Claire Australia” ukazał się wywiad z Nicole Kidman, która przyznała, że Kelley oraz autorka książki, na podstawie której powstał serial, Liane Moriarty, mają świetny pomysł na kolejny sezon. Sam Kelley w innej rozmowie nie podał żadnych konkretnych informacji dotyczących trzeciego sezonu „Wielkich kłamstewek”. Zdradził jednak, że nie należy się jednak spodziewać go w najbliższej przyszłości. „Sama Nicole Kidman pracuje nad pięcioma projektami. Reese Witherspoon jest równie zajęta. Zoe Kravitz gra Kobietę Kota w filmie „The Batman”, a to tylko początek. Wszystkie aktorki są ekstremalnie zajęte” – mówi twórca serialu.

„Uwielbiamy serial i jego bohaterki, dlatego żadne z nas nie porzuciło pomysłu na ponowne zebranie całego gangu razem” – kończy optymistycznie Kelley. Wcześniej podobną opinią dzieliła się z portalem „TVLine” Nicole Kidman. „Chciałabym, żeby powstał trzeci sezon. Mamy tyle wspaniałych historii do opowiedzenia i jestem otwarta na każdą możliwość. Kochamy się i chcemy ze sobą pracować. Musiałaby to jednak być historia, która sprawi, że widzom opadną z wrażenia szczęki” – mówiła aktorka. (PAP Life)

 • 04:36 Giuliano Carmignola, Antonio Lolli Violin Concerto in C major (3)
 • 04:45 Johannes Brahms III Symfonia F-dur (3)
 • 04:52 Seong-Jin Cho, Claude Debussy Światło księżyca
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 342, Sunday, 17 January 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic