Informacje

Trwają prace nad serialem o żeńskiej odpowiedniczce Hulka

Dodano:
Trwają prace nad serialem o żeńskiej odpowiedniczce Hulka

Choć żaden z przygotowywanych od jakiegoś czasu przez Marvel Studios i Disney+ seriali o superbohaterach nie ujrzał jeszcze światła dziennego, coraz bardziej realnych kształtów nabiera kolejna produkcja tych firm. Tym razem będzie to serial poświęcony She-Hulk. Portal „Deadline” podał, że trwają właśnie negocjacje z Kat Coiro, która miałaby wyreżyserować pilota i kilka innych odcinków tego serialu.

Jeśli do wczoraj nie słyszeliście o Kat Coiro, dzisiaj na pewno jej nazwisko obiło się już wam o uszy. Kilka godzin temu pojawiła się informacja o komedii romantycznej „Marry Me” z Jennifer Lopez, którą wyreżyseruje właśnie Coiro. Teraz jej nazwisko pojawia się w kontekście nowego serialu Marvela, którego główną scenarzystką będzie Jessica Gao („Rick i Morty”).

„She-Hulk” to czwarta pozycja serialowa oparta na komiksach Marvela, która jest w fazie realizacji bądź preprodukcji. Na premierę cały czas czekają „The Falcon and the Winter Soldier”, „WandaVision” oraz serial poświęcony Lokiemu. Kiedy pojawią się na platformie Disney+? W dobie pandemii COVID-19 trudno o odpowiedź na to pytanie.

She-Hulk to ostatnia ważna superbohaterka współstworzona przez legendarnego Stana Lee. Jennifer Walters, bo tak nazywa się w „cywilu”, to adwokatka i kuzynka Bruce’a Bannera, czyli Hulka. Zyskuje supermoce za sprawą transfuzji krwi Bannera. Jednak w przeciwieństwie do niego, zachowuje swoją osobowość i inteligencję, gdy przemienia się w zieloną She-Hulk.

Jak to zwykle bywa z projektami na tak wczesnym stadium tworzenia, niewiele więcej wiadomo na temat tego serialu. Nieznane jest nazwisko aktorki, która wcieli się w rolę główną ani ewentualna data premiery serialu. Biorąc pod uwagę poprzednie trzy projekty, można śmiało założyć, że serial o She-Hulk będzie gotowy nie wcześniej niż w 2022 roku. (PAP Life)

 • 22:53 2CELLOS, James Horner For the Love of a Princess
 • 22:58 Joanna Kulig, Glen Ballard The Eddy
 • 23:00 Carter Burwell Plus Que Ma Propre Vie
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic