ON AIR
od 17:00 zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Trwają prace nad 7. sezonem "Outlandera". Serialowy Jamie opowiada o kulisach produkcji

Widzowie długo czekali na kontynuację serialu „Outlander”, mogą oglądać już 6. sezon produkcji. Niedawno ekipa zapowiadała powrót na plan i rozpoczęcie prac nad 7. serią. Sam Heughan podzielił się nowymi informacjami z planu.

Trwają prace nad 7. sezonem "Outlandera". Serialowy Jamie opowiada o kulisach produkcji

Ogrom pracy i odcinków

W jednym z poprzednich materiałów zza kulis oznajmiono, że 7. sezon „Outlandera” będzie liczył aż 16 odcinków, pod tym względem dorównuje mu jedynie sezon 1. Wiadomo również, że produkcja nowej serii potrwa aż 12 miesięcy. 

Bez tego się nie obejdzie

Obecnie Sam Heughan promuje swój nowy serial "Suspect". Jednakże w rozmowie z „Esquire” mówił również o serialu „Outlander".

Właśnie kręcimy 7. sezon i szybko leci. Mam takie wrażenie, jakbyśmy zaczęli wczoraj, a już jesteśmy na szóstym odcinku. Ten sezon trochę potrwa, to 18-odcinkowy megasezon, więc prawdopodobnie prace potrwają aż do marca lub lutego przyszłego roku.

I w tym miejscu pojawia się różnica w kwestii liczby poddanych odcinków.

On zna zakończenie

Aktor potwierdził również, że wie, jakie zakończenie czeka na Claire i Jamiego. Zdradziła mu je sama Diana Gabaldon, autorka książek, na których podstawie powstaje „Outlander”.

Diana Gabaldon zdradziła mi, jak to wszystko się skończy. Wysłała mi ostatnie strony ostatniej książki […]. Sądzę, że nikt poza jedną producentką wykonawczą ich nie widział. Nawet Caitríona tego nie widziała, ja zaś jestem zobowiązany do zachowania tego w tajemnicy.

Caitriona Balfe grająca żonę Jamiego, Claire nie chce znać zakończenia historii.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic
Ankieta RMF Classic