„True Detective” doczeka się 4. sezonu. Na ekranie zobaczymy Kali Reis i Jodie Foster

Kontynuacja popularnego serialu HBO będzie nosiła tytuł „True Detective: Night Country". Twórczynią serialu jest Issa López, pełniąca jednocześnie funkcje: showrunnerki, scenarzystki, reżyserki i producentki wykonawczej. W główne bohaterki wcielą się Jodie Foster i Kali Reis.

„True Detective” doczeka się 4. sezonu. Na ekranie zobaczymy Kali Reis i Jodie Foster
Fot. "Detektyw"/HBO/Materiały prasowe

Fabuła nowego sezonu

Prócz roli w nowym „Detektywie” Foster będzie również producentką wykonawczą 4. sezonu. Wiadomo również, że serial będzie kręcony na Islandii.

Kiedy w Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, bez śladu znika sześć osób obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal. Aby rozwiązać tę sprawę, policjantki Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) będą musiały zmierzyć się z mrokiem, także tym, który noszą w sobie, i stanąć twarzą w twarz z niedającymi spokoju prawdami, które kryją się pod wieczną zmarzliną.

(opis HBO)

Kali Reis

Prócz López i Foster do grona producentów wykonawczych serialu należą również: Mari Jo Winkler, Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Cary Joji Fukunaga oraz Nic Pizzolatto.

Kali Reis swój aktorski debiut miała w niezależnym filmie „Catch The Fair One”. Otrzymała wyróżnienie dla najlepszej aktorki na Tribeca Film Festival. Aktorka wystąpiła niedawno u boku Kali Seana Penna i Tye’a Sheridana w filmie „Black Flies”, wyreżyserowanym przez Jeana-Stephane`a Sauvaire`a.

O serii „Detektyw”

W każdym sezonie serialu „Detektyw” śledczy pracują nad trudnymi sprawami kryminalnymi. W kolejnych serial pojawia się nowa główna grupa bohaterów. W trakcie rozwiązywania zagadek kryminalnych za każdym razem skupiamy się wokół problemów detektywów, którzy zmagają się z własną przeszłością i przyszłością. Wciąż jednak walczą o sprawiedliwość, choć czasem ma ona wielką cenę.

Pierwsze trzy sezony produkcji stworzył Nic Pizzolatto. Nieodłącznym elementem serialu „Detektyw” jest jego gwiazdorska obsada. W głównych rolach wystąpili: Matthew McConaughey i Woody Harrelson (sezon 1), Colin Farrell, Taylor Kitsch, Rachel McAdams i Vince Vaughn (sezon 2), a także Mahershala Ali i Stephen Dorff (sezon 3).

 

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic