Informacje

"The Prom" - nowa produkcja Netflix z Grande i Streep w rolach głównych

Dodano:
"The Prom" - nowa produkcja Netflix z Grande i Streep w rolach głównych

fot.PAP/EPA

Wśród nowych tytułów, które zaserwuje Netflix zapowiadana jest ekranizacja musicalu "The Prom". W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Ariana Grande i Meryl Streep, za reżyserię odpowiada twórca kultowego "Glee", Ryan Murphy.

Scenariusz będzie oparty na nominowanym do nagrody Tony musicalu o tym samym tytule, a obsada składa się z niekończącej się listy gwiazd. Oprócz wspomnianych już Ariany Grande i Meryl Streep, do projektu zaangażowani są również: James Corden, Nicole Kidman, Andrew Rannells i Kerry Washington.

Musical "The Prom" zadebiutował w Atlancie w 2016 roku, następnie trafił na Broadway w 2018 roku. "The Prom" zdobył sześć nominacji do nagrody Tony, w tym za najlepszy musical i reżyserię. Netflix sięgnął po tę historię, której ekranizacji podjął się twórca kultowego "Glee", Ryan Murphy.

Na razie nie jest znana dokładna data premiery tego projektu, jednak jak przewiduje "Deadline", jest ona planowana na 2020 rok.

Fabuła koncentruje się na czterech nieco przyblakłych gwiazdach Broadwayu, które udają się do niezwykle konserwatywnego miasteczka Edgewater, w stanie Indiana. Dee Dee Allen (Meryl Streep) i Barry Glickman (James Corden) wystąpili w musicalu o Eleanor Roosevelt, niestety ten występ zebrał recenzje, które uderzają w ich kariery. Wspólnie z Angie Dickinson (Nicole Kidman) i Trentem Oliverem (Andrew Rannells) szukają sposobu na ponowny rozgłos i ożywienie ich podupadającej kariery. Szansą na to, ma okazać się pomoc Emmie, licealistce z Edgewater, która nie może zabrać na bal maturalny swojej dziewczyny. (PAP Life)

 • 13:44 Renée Zellweger Over the Rainbow
 • 13:48 Waldemar Kazanecki Noce i Dnie
 • 13:51 Hans Zimmer The Da Vinci Code Orchestra Suite: Part 3 – Chevaliers De Sangreal
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 297, Sunday, 17 November 2019
 • 1
  John Barry
  Tańczący z wilkami
  The John Dunbar Theme
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic