Informacje

San Diego Comic-Con - przyszły rok rokiem superbohaterek?

Dodano:
San Diego Comic-Con - przyszły rok rokiem superbohaterek?

fot.PAP/EPA

San Diego Comic-Con zwiastuje, że przyszły rok będzie obfitował w liczne premiery filmowe i serialowe. Niewątpliwie show skradł Marvel dając przedsmak: "Black Widow" ze Scarlett Johansson, "Thor: Love And Thunder" z Natalie Portman i "The Eternals" z Angeliną Jolie i Salmą Hayek.

Fani komiksowych ekranizacji raczej nie będą rozczarowani. Filmowe i serialowe zapowiedzi, prezentowane podczas San Diego Comic-Con napawają optymizmem. Sporym zaskoczeniem było pojawienie się Angeliny Jolie, która dołączyła do obsady "The Eternals". Premiera filmu zapowiadana jest na początek listopada 2020 roku.

"Jestem tak podekscytowana, że mogę tu być. Będę pracowała 10 razy ciężej" - przyznała podczas panelu Jolie. Na ekranie aktorka pojawi się obok: Salmy Hayek, Kumaila Nanjiani czy Richarda Maddena.

Hayek, która wciela się w postać lidera Eternalsów, przyznała, że inspiracją dla niej jest reżyserka filmu, Chloe Zhao. "Potrzeba silnej kobiety, aby zrobić taki film. Czuję się zaszczycona, że mogę być częścią filmu, który pokaże ludzi, którzy nie są reprezentowani (na ekranie)".

Do grona superbohaterek dołączy również Natalie Portman, która powraca do roli Jane Foster w filmie "Thor: Love and Thunder". Produkcja będzie miała swoją premierę dopiero w 2021 roku, jednak fakt, że na ekranie zobaczymy kobietę-Thora, już budzi duże emocje.

Wśród zapowiadanych nowości pojawiły się również zwiastuny: 10. sezonu "The Walking Dead". Premiera zapowiedziana jest na 6 października 2019 roku. Poinformowano również, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom 5. sezon serialu "Fear The Walking Dead" nie będzie ostatnim.

W trakcie San Diego Comic-Con dano również przedsmak tego, co będzie się działo w trzecim sezonie "Westworld", premiera serialu planowana jest na 2020 rok.

Zaprezentowano również zwiastun bardzo wyczekiwanej produkcji "Wiedźmin", której data premiery wciąż pozostaje tajemnicą. (PAP Life)

 • 09:37 Sting Gabriel's Message
 • 09:45 Tony Bennett Winter Wonderland
 • 09:47 Josh Groban Happy Xmas (War Is Over)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 299, Sunday, 1 December 2019
 • 1
  John Barry
  Tańczący z wilkami
  The John Dunbar Theme
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic