ON AIR
od 10:00 Brak słów… Nowa zabawa z kultowymi cytatami zaprasza: Dariusz Stańczuk

Ryan Reynolds dogryza Hugh Jackmanowi w sprawie jego nominacji do Emmy

Nominacja przyznana Hugh Jackmanowi przez amerykańską Akademię Telewizyjną za jego rolę w filmie „Zła edukacja” nie przypadła ponoć do gustu wieloletniemu „wrogowi” aktora, Ryanowi Reynoldsowi. Ten zasugerował, że wyróżnienie mu się nie należało. Jackman w odpowiedzi zażartował, że Reynolds „musi być tym zdruzgotany”.

Ryan Reynolds dogryza Hugh Jackmanowi w sprawie jego nominacji do Emmy
fot. PAP/EPA

Reynolds i Jackman bardzo się lubią, ale od lat ciągną swój zmyślony konflikt, dostarczając przy tym swoim fanom rozrywki. Ich fałszywy spór zaczął się w 2009 roku i od tego czasu panowie przy każdej nadarzającej się okazji dogryzają sobie, obrzucają się inwektywami, docinają sobie w wywiadach. Teraz okazją do kolejnej uszczypliwości stała się nominacja do nagrody Emmy, którą Hugh Jackman dostał za swoją błyskotliwą rolę w czarnej komedii „Zła edukacja”. Reynolds nie omieszkał skomentować sytuacji we właściwy sobie, złośliwy sposób.

Tuż po ogłoszeniu nominacji, gwiazdor „Deadpoola” wysłał swojemu odwiecznemu „wrogowi” zabawny filmik, w którym „gratuluje” mu sukcesu. „Stary, gratulacje! Słyszałem, że nominowano cię do Emmy! To po prostu szalone. Nie, żebyś nie zasłużył na nią. Cóż…” – mówi Reynolds w zamieszczonym przez Jackmana na Instagramie wideo. Komentując sprawę w rozmowie z „ExtraTV” gwiazdor dramatu „Les Miserables: Nędznicy” i serii „X-Men” stwierdził, że zazdrosnego kolegę jego sukces z pewnością będzie kosztował sporo nerwów i zgryzoty. „Musi być tym zdruzgotany. Spodziewam się, że przez trzy dni nie wyjdzie z łóżka. Blake powinna być zadowolona” – żartował aktor odnosząc się do żony Reynoldsa, aktorki Blake Lively. I dodał: „Wyobrażasz sobie, jak potwornie było spędzać kwarantannę z Ryanem?”.

W filmie „Zła edukacja”, opowiadającym o największym skandalu w historii amerykańskiego szkolnictwa, australijski gwiazdor wcielił się w kuratora oświaty Franka Tassone. Cieszący się ogromnym autorytetem i popularnością Tassone w rzeczywistości stał za defraudacją 11 milionów dolarów ze szkolnej kasy. W pozostałych rolach wystąpili Allison Janney, Ray Romano, Annaleigh Ashford, Geraldine Viswanathan, Alex Wolff i Kathrine Narducci. Polscy widzowie mogą obejrzeć film na HBO GO. (PAP Life)