Informacje

Reese Witherspoon z obsadą „Wielkich kłamstewek” finansuje posiłki dla medyków

Dodano:
Reese Witherspoon z obsadą „Wielkich kłamstewek” finansuje posiłki dla medyków

fot.PAP/EPA/MIKE NELSON

Kolejna gwiazda dołączyła do grona sław, które pomagają ludziom będącym na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Witherspoon razem z kolegami i koleżankami z planu „Wielkich kłamstewek” zgłosili się do organizacji Frontline Foods, by zaoferować pomoc walczącym z pandemią pracownikom służby zdrowia. I będą finansować posiłki dla amerykańskich medyków.

Choć wyczekiwany przez fanów trzeci sezon bijącego rekordy popularności serialu „Wielkie kłamstewka” wciąż stoi pod znakiem zapytania, gwiazdy przeboju HBO opowiadającego o pięciu przyjaciółkach z Monterey postanowiły znów działać razem. Aktorzy tego telewizyjnego hitu zaoferowali chęć pomagania w walce z pandemią. Zrobią to, wspierając walczących z jej skutkami pracowników służby zdrowia. Współdziałając z organizacją Frontline Foods, gwiazdy zapłacą za posiłki, które będą dostarczone medykom z kilku amerykańskich miast.

„Piątka z Monterey powraca! Tym razem powód jest naprawdę wspaniały. Obsada +Wielkich kłamstewek+ połączyła siły z Frontline Foods, aby zasponsorować posiłki dla bohaterów medycznych z Los Angeles, Phoenix, Nashville, Nowego Orleanu i Nowego Jorku, którzy pracują niestrudzenie w celu zapewnienia nam bezpieczeństwa i zdrowia” – ogłosiła Witherspoon na Instagramie, podpisując w ten sposób zdjęcie przedstawiające grupę uśmiechniętych pracowników szpitala. „Ta niesamowita inicjatywa wspiera nie tylko osoby walczące z koronawirusem na pierwszej linii frontu, ale także lokalne restauracje” – dodała gwiazda.

Frontline Foods platforma, za pośrednictwem której żywność z lokalnych restauracji jest finansowana i dostarczana medykom. Witherspoon zaznaczyła, że do podjęcia działań zainspirowała ją koleżanka z planu „Little Fires Everywhere”, Kerry Washington, która zorganizowała wcześniej podobną akcję z udziałem Frontline Foods i obsady serialu „Scandal”.

Gwiazda „Legalnej blondynki” kilka tygodni temu wypowiedziała się na temat wpływu globalnego kryzysu na jej życie. Wyznała wówczas, że doniesienia o kolejnych ofiarach pandemii sprawiają, że są dni, kiedy ma ochotę „wczołgać się do dziury i z niej nie wychodzić”. Metodą na zmniejszenie napięcia i stresu jest dla aktorki ćwiczenie jogi w towarzystwie swoich psów – Hanka i Lou. (PAP Life)

 • 11:40 Saverio Mercadante Flute Concerto in E minor (3)
 • 11:47 Ed Sheeran I See Fire
 • 11:51 Kris Bowers The Lonesome Road
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 342, Sunday, 17 January 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic