Powstanie serialowa wersja „Skarbu narodów”. Obsada się powiększa

Pięcioro nowych aktorów dołączyło do obsady serialowej wersji przygodowego hitu „Skarb narodów” z 2004 roku. Scenariusz pilotowego odcinka napisali Marianne i Cormac Wibberley, a wyreżyseruje go twórczyni „Monsunowego wesela” Mira Nair.

Powstanie serialowa wersja „Skarbu narodów”. Obsada się powiększa
Nicolas Cage/fot.FRANCK ROBICHON/PAP/EPA

Aktorzy dołączają do obsady

Jak informuje portal „Deadline”, nowymi nabytkami w obsadzie serialu „National Treasure” są Lyndon Smith („Parenthood”), Zuri Reed („Flatbush Misdemeanors”), Jake Austin Walker („Potężne sierotki”), Antonio Cipriano („Miasto na wzgórzu”) oraz Jordan Rodrigues („Lady Bird”).

Gdzie oglądać?

Produkcja powstaje z myślą o Disney+. Platforma streamingowa będzie dostępna w Polsce latem 2022 roku.  Bohaterką serialu będzie Jess (w tej roli Lisette Alexis), marzycielka poszukująca prawdy o swojej rodzinie. W poszukiwaniu odpowiedzi wyruszy na wyprawę życia, której jednym z głównych celów będzie uratowanie zaginionego skarbu. Pomoże jej w tym naturalny talent do rozwiązywania zagadek.

Postaci było wiele

Zuri Reed w serialu „National Treasure” wcieli się w postać przyjaciółki Jess, Tashy. To niezależna dziewczyna z talentem do technologii, która wykorzystuje social-mediową sławę do walki z dużymi korporacjami. Razem z Jess zgłaszają się po pomoc do agentki FBI Ross (w tej roli Lyndon Smith), która była kiedyś wzorową studentką akademii w Quantico z szansą na karierę w Waszyngtonie. Jeden błąd zniweczył to wszystko i została zdegradowana do pracy w biurze w Baton Rouge. Jordan Rodrigues zagra Ethana, przyjaciela Jess, z którą zna się od dzieciństwa, gdy razem pobierali korepetycje u jej matki, Manueli. Antonio Cipriano wcieli się w postać Orena, zakochanego w sobie miłośnika teorii spiskowych. Z kolei Jake Austin Walker zagra Liama, klepiącego biedę muzyka pochodzącego z rodziny poszukiwaczy skarbów. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic