Informacje

Powstanie serialowa komedia romantyczna o kobiecie-wilkołaku

Dodano:
Powstanie serialowa komedia romantyczna o kobiecie-wilkołaku

fot.PAP/EPA

Oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że platforma streamingowa Peacock przygotowuje właśnie romantyczno-komediowy serial opowiadający o perypetiach kobiety-wilkołaka. W produkcji „Wolf Like Me” („Wilk taki jak ja”) w rolach głównych mają wystąpić Isla Fisher („Polowanie na druhny”, „Berek”) i Josh Gad („Piksele”, „Kraina lodu”).

Wszyscy wnosimy bagaż swoich doświadczeń do nowych związków. Nie inaczej jest w przypadku Gary’ego (w tej roli Josh Gad) i Mary (Isla Fisher). Gary jest emocjonalnym wrakiem, który staje na głowie, by zaspokoić wszystkie potrzeby swojej córki. Po śmierci żony nie jest mu z tym łatwo. Z kolei Mary chowa sekret, którym nie może podzielić się z nikim innym. Kiedy wszechświat stawia tę dwójkę na swojej drodze, nie muszą robić już nic poza śledzeniem dawanych im znaków – czytamy w oficjalnym opisie serialu „Wolf Like Me”.

Choć nie zostało to nigdzie oficjalnie potwierdzone, wygląda na to, że postacią, w którą wcieli się Isla Fisher, będzie kobieta-wilkołak. Sugeruje to opisywana w zarysie fabuły tajemnica, którą skrywa, tytuł serialu oraz zapowiedzi jego twórców, którzy nie ukrywają, że ich produkcja będzie bawiącą się schematami kina gatunkowego komedią romantyczną.

Serial „Wolf Like Me” liczył będzie sześć półgodzinnych odcinków. Jego autorem jest Abe Forsythe, scenarzysta innego projektu igrającego z filmowymi konwencjami, filmu „Małe potworki”. Jego bohaterką jest nauczycielka muzyki (Lupita Nyong’o), która musi ochronić swoich małoletnich podopiecznych przed inwazją zombie. Przy okazji tego filmu Forsythe współpracował z Joshem Gadem.

„Serial „Wolf Like Me” jest dla mnie bardzo ważny. Jego fabuła opierać się będzie na rzeczach, z którymi wszyscy możemy się utożsamić. Cieszę się, że będę pracował z Islą i Joshem. Wiem, że widzowie będą zaskoczeni postrzegając ich inaczej niż do tej pory” – mówi Forsythe, dziękując za możliwość przeniesienia swojego projektu na ekran. „Zakochaliśmy się w darze opowiadania, jakim obdarzony jest Abe. Potrafi tworzyć złożonych bohaterów. Zapowiada się oryginalny, dziwaczny i angażujący widza serial” – dodaje Lisa Katz z NBCUniversal Television and Streaming.

(PAP Life)

 • 11:03 Don McLean American Pie
 • 11:07 John Debney Sweet Rock (The Ant Bully)
 • 11:12 Michał Lorenc Powrót
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 357, Sunday, 9 May 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic