Informacje

Powstanie pluszowa zabawka inspirowana postacią Baby Yody

Dodano:
Powstanie pluszowa zabawka inspirowana postacią Baby Yody

fot. pixabay

Jedną z najpopularniejszych postaci serialowych ubiegłego roku był bez wątpienia Baby Yoda, mały, zielony stworek z serialu Disneya+ "The Mandalorian". Niedługo każdy będzie mógł mieć go na własność. Licencje na robienie pluszowego Baby Yody dostała produkująca zabawki firma Build-a-Bear Workshop.

Szefowa Build-a-Bear Workshop Sharon Price John poinformowała o tym podczas specjalnej konferencji. Zdradziła, że pluszowy Baby Yoda będzie jedną z zabawek przedstawiających postaci z "Gwiezdnych wojen".

"Jestem podekscytowana możliwością poinformowania o tym, że będziemy jedną z pierwszych firm, które otrzymały możliwość dostarczenia państwu tego internetowego fenomenu. Bardziej popularnego niż wszyscy kandydaci walczący o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych razem wzięci. Mamy Dziecko, znane bardziej jako Baby Yoda!" - powiedziała Sharon Price John.

Podczas prezentacji Price John miała już przy sobie gotowy prototyp zabawki, jednak żadne oficjalne zdjęcie nie zostało udostępnione opinii publicznej. Nie wiadomo więc, jak będzie wyglądał Baby Yoda od Build-a-Bear Workshop, ani czy będzie różnił się od zabawki Baby Yody dostępnej w sklepach Disneya.

Zainteresowanie postacią Baby Yody jest ogromne. Zielony stworek podbił serca widzów już wtedy, gdy pojawił się w pierwszym odcinku serialu "The Mandalorian", a potem stale zyskiwał nowych fanów. To zarazem jedna z najbardziej tajemniczych postaci serialu. Niewiele o nim wiadomo i spekuluje się, że powstający właśnie drugi sezon odpowie na nurtujące widzów pytania odnośnie Baby Yody. (PAP Life)

 • 01:04 Krystian Zimerman, Fryderyk Chopin Piano Concerto No.1 in E minor Opus 11 (2)
 • 01:16 Klaus Badelt, Geoff Zanelli Godspeed
 • 01:21 Katarzyna Nosowska O lesie
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 327, Sunday, 13 September 2020
 • 1
  Hans Zimmer / Benjamin...
  Blade Runner 2049
  2049
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic