Informacje

Powstanie kontynuacja wielkiego hitu lat 90., serialu "Frasier"

Dodano:
Powstanie kontynuacja wielkiego hitu lat 90., serialu "Frasier"

Kelsey Grammer fot.PAP/ EPA/SEBASTIEN NOGIER

Na ekrany powróci popularny amerykański serial telewizyjny, w którym Kelsey Grammer wcielał się w postać Frasiera Crane'a, psychiatry prowadzącego w radiu program poświęcony ludzkim problemom. Wiadomość tę ogłosił w mediach społecznościowych sam odtwórca tytułowej roli. "Z radością oczekuję na chwilę, gdy podzielę się następnym rozdziałem w dalszej podróży dr Crane'a" – napisał Grammer.

Nadawany w latach 1993-2004 serial o perypetiach Frasiera Crane'a miał gigantyczną popularność i mnóstwo wyróżnień. Zdobył m.in. 37 nagród Emmy, w tym pięć dla najlepszego serialu komediowego. Przez lata nosił chwalebne miano najczęściej nagradzanego serialu w historii - stracił ten tytuł dopiero w 2016 roku. Emisję zakończono po jedenastu sezonach. Teraz powstaną kolejne. "Fani od dawna prosili o powrót tego serialu. Teraz te prośby zostaną spełnione" – powiedział David Stapf, prezes CBS Studios.

Nowe odcinki "Frasiera" będą emitowane na platformie Paramount +. Daty premiery jeszcze nie podano. Nie wiadomo też, kto - oprócz Kelseya Grammera - pojawi się w kontynuacji serialu.

Historię Frasiera Crane'a widzowie poznali w chwili, gdy przeprowadza się z Bostonu do Seattle i tu na nowo układa sobie życie. Jest sławny, bo prowadzi w radiu własną audycję, dzieląc się swoją rozległą wiedzą ze słuchaczami. Tej sławy zazdrości mu brat Niles (w tej roli Davis Hyde Pierce), który też jest psychiatrą. Frasier mieszka razem z ojcem, emerytowanym policjantem (John Mahoney) i jego opiekunką, Daphne (Jane Leeves). Jak dalej potoczyły się losy tych bohaterów, tego dowiemy się już niebawem (PAP Life)

 • 06:27 Georg Friedrich Haendel Kapłan Zadok
 • 06:30 Grzegorz Markowski, Włodzimierz Korcz 07 zgłoś się
 • 06:32 Jerry Goldsmith Basic Instinct - Main Title
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic