Informacje

Polski Vogue w prezencie dla zakochanej fashionistki

Dodano:
Polski Vogue w prezencie dla zakochanej fashionistki

fot. PAP/EPA

Polska edycja kultowego magazynu o modzie, przez fashionistki nazywanego "biblią" na naszym rynku zadebiutuje 14 lutego. Może to więc dobry pomysł na walentynkowy prezent - tym bardziej, że Vogue Polska będzie nie tylko o modzie...

"Vogue Polska, poza rozbudowanym działem mody, skupia się na wybitnych i nieoczywistych postaciach ze świata kultury i sztuki" - mówi PAP Life Filip Niedenthal, redaktor naczelny.

"Chcemy opowiadać o osiągnięciach, które już mamy w różnych dziedzinach. Przedstawiać ludzi, którzy mogą czytelników zainspirować. Współpracować z młodymi polskimi twórcami, często nieznanymi w naszym kraju, a robiącymi karierę za granicą. Gdy trzeba, nie zawahamy się pisać o rzeczach ważnych, dotyczących rzeczywistości, w jakiej żyjemy" - dodaje Niedenthal.

Pismo może być dobrym prezentem z okazji Dnia Zakochanych, bowiem jego wydawcy obiecują w nim wiele niespodzianek. Czy walentynkowa data premiery Vouge Polska jest przypadkowa, czy raczej to prezent dla zakochanych fashionistek? (PAP Life)

 • Notowanie: 256, niedziela, 24 czerwca 2018
 • 1
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 2
  Sixto Rodriguez
  Sugar Man
  Sugar Man
 • 3
  Bartosz Chajdecki
  Kruk. Szepty słychać po zmroku
  temat
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2018 RMF Classic