Informacje

Pierwsza kobieta, która reżyserowała „Gwiezdne wojny”, nakręci swój fabularny debiut

Dodano:
Pierwsza kobieta, która reżyserowała „Gwiezdne wojny”, nakręci swój fabularny debiut

fot.PAP/EPA/JENS KALAENE

Victoria Mahoney zasłynęła tym, że była pierwszą kobietą, która reżyserowała „Gwiezdne wojny”. A żeby być bardziej dokładnym, pełniła funkcję drugiego reżysera na planie filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Teraz Mahoney obejmie obowiązki pierwszego reżysera w powstającym właśnie filmie „Kill Them All”, który będzie jej fabularnym debiutem pełnometrażowym.

Jak podaje serwis „The Hollywood Reporter”, produkowany przez studio Paramount film „Kill Them All” będzie adaptacją powieści graficznej autorstwa Kyle’a Starksa. Scenariusz tej produkcji napisze James Coyne, który ma na swoim koncie scenariusze do dwów filmów - „Króla wikingów” i „A Certiain Justice”. Pierwotnie pieniądze na miały pochodzić ze zbiórki na serwisie Kickstarter, ale ostatecznie zostanie on sfinansowany przez duże studio filmowe. Jego produkcją zajmą się Josh Appelbaum oraz Andre Nemec („Mission: Impossible – Ghost Protocol”, „Wojownicze żółwie ninja”.

Bohaterami „Kill Them All” są były policjant, który jest alkoholikiem oraz najlepsza płatna zabójczyni na świecie. On chce odzyskać swoją pracę, ona dokonać zemsty. Uda im się to, jeśli, zgodnie z tytułem, pozabijają wszystkich mieszkańców mieszczącego się w Miami wieżowca pełnego przestępców. W trakcie plądrowania kolejnych jego pięter stawią czoła narkotykowym baronom, przywódcom gangów, niewiarygodnym zabijakom, politycznej intrydze, jak również demonom przeszłości.

Reżyserska kariera Victorii Mahoney nabiera rozpędu. Na premierę czeka już wyprodukowany przez Jordana Peele’a i J.J. Abramsa serial „Lovercraft Country”. Mahoney wyreżyserowała jego czwarty odcinek. Jest również reżyserką telewizyjnego dramatu „Under the Bridge”, który też czeka na premierę. Opowiadać on będzie o lekarce, która próbuje otrząsnąć się po skandalu, który uderzył w jej karierę i małżeństwo. Mahoney pracuje też razem z Avą DuVernay nad serialową adaptacją powieści sci-fi autorstwa Octavii E. Butler zatytułowanej „Dawn”. To pierwsza część trylogii „Xenogenesis”.

„Kill Them All” opisywany jest jako „list miłosny do kina akcji z lat 90. XX wieku”. (PAP Life)

 • 21:17 John Williams Prologue: Book II and The Escape From The Dursleys
 • 21:21 Dmitri Szostakowicz II Suita na orkiestrę jazzową (Walc liryczny)
 • 21:24 Seong-Jin Cho, Claude Debussy Światło księżyca
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic