ON AIR
od 18:00 zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Phoebe Waller-Bridge może zastąpić Harrisona Forda w roli głównej w „Indiana Jones”

DailyMail donosi, że 37-letnia brytyjska aktorka, którą w przyszłym roku zobaczymy w roli pomocnika Indiany Jonesa może wkrótce zająć jego miejsce. Coraz głośniejsze stają się bowiem sugestie, że planowana jest żeńska wersja przygód fikcyjnego profesora archeologii. Osoby związane z produkcją popularnej serii twierdzą, że Kathleen Kennedy, hollywoodzka producentka stojąca za tym filmem, chce dokonać „dużych, odważnych” zmian.

Phoebe Waller-Bridge może zastąpić Harrisona Forda w roli głównej w „Indiana Jones”
fot. PAP/EPA

Branża filmowa aż huczy od plotek, że Phoebe Waller-Bridge przejmie rolę Harrisona Forda. Uczyniłoby to ją pierwszą kobietą w roli głównej od czasu rozpoczęcia produkcji filmów o poszukiwaczach zaginionej arki. Wtajemniczeni twierdzą, że Kathleen Kennedy, hollywoodzka producentka chce dokonać „dużych, odważnych” zmian – z kilkoma większymi niż zamiana głównego bohatera na kobietę.

„Byłoby to ogromne oświadczenie i wielka rola dla Phoebe” - twierdzi osoba z produkcji serii, na którą powołuje się "DailyMail". Rzecznik Kennedy odmówił jednak skomentowania tych doniesień. Podobnie zresztą jak Disney. (PAP Life)