Informacje

Penelope Cruz zaprojektowała biżuterię

Dodano:
Penelope Cruz zaprojektowała biżuterię

fot. PAP/EPA

Hiszpańska aktorka Penelope Cruz ujawniła właśnie jeden ze swoich talentów. Zaprojektowała kolekcję biżuterii, inspirowaną gwiazdami, planetami, nocnym niebem. Przypuszczać by można, że to biżuteria dla fanów astrologii, choć nie tylko.

Kolczyki w postaci spadających gwiazd, bransoletka księżycowa, naszyjnik przypominający gwiazdozbiór... Penelope Cruz inspirowała się gwiazdami, tworząc kolekcję biżuterii MoonSun dla Atelier Swarovski. Powstała seria klejnotów w różowym i żółtym złocie oraz rodowanym metalu. Do tej limitowanej edycji biżuterii użyto kryształów Swarovskiego.

Kolekcja, oprócz tego, że celebruje piękno nocnego nieba, stanowi także hołd dla wspomnień z dzieciństwa hiszpańskiej aktorki. "Pamiętam, że gdy jeszcze byłam dzieckiem, siedziałam na podłodze, aby dorysowywać biżuterię modelkom na stronach czasopism. Wygląda na to, że właśnie spełnia się marzenie dziecka" - zauważa aktorka.

To jeszcze nie koniec wspomnień z dzieciństwa, które zainspirowały aktorkę. "Jeden z pierścieni w kolekcji jest inspirowany pierścieniem, który otrzymałam od babci. To klejnot, który zgubiłam lub został mi ukradziony, parę lat temu. Postanowiłem go odtworzyć na cześć mojej babci. Jestem z niego bardzo dumna" - mówi aktorka. Pierścień ten został wykonany z rubinów (stworzonych przez trzy laboratoria), w otoczeniu diamentów, również wytworzonych w laboratorium.

Aktorka także przyznała w rozmowie z "Vogue", że są to klejnoty, które z powodzeniem mogą być noszone na czerwonym dywanie. "Na pewno będę nosić ozdoby, które zaprojektowałam, szczególnie mam na myśli najbliższy Festiwal Filmowy w Cannes" - wyjawia.

Gwiazda kina przyznała również, że bardzo ważny jest dla niej jej własny wpływ na zanieczyszczenie planety. "Bardzo uważam, aby nie mieć negatywnego wpływu na planetę, w tym, co robię, w co się ubieram i co konsumuję razem z moją rodziną. Ważne jest, aby brać pod uwagę konsekwencje dla środowiska we wszystkim, co robimy" - podkreślała. (PAP Life)

 • Notowanie: 325, Sunday, 28 June 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic