Informacje

Paweł Domagała zdradza kulisy powstawania swojego nowego projektu filmowo-muzycznego

Dodano:
Paweł Domagała zdradza kulisy powstawania swojego nowego projektu filmowo-muzycznego

PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Pracując nad swoim nowym filmem „Na chwilę, na zawsze”, Paweł Domagała zaangażował się na wielu polach - jest aktorem, scenarzystą i autorem muzyki. „Wyszło nam kino piękne, poetyckie i wzruszające” – w ten sposób Domagała zachwala na Instagramie romans w reżyserii Piotra Trzaskalskiego. Premierę filmu zaplanowano na 25 grudnia.

„Mówią, że skromność zdobi mężczyznę" – pisze figlarnie Paweł Domagała w pierwszym zdaniu nowego postu, jaki umieścił na Instagramie. „Prawdziwy mężczyzna nie powinien jednak zbyt się upiększać, dlatego się pochwalę! Miesiąc po premierze płyty Wracaj będzie premiera Na chwilę, na zawsze (25 grudnia) w reżyserii wspaniałego Piotra Trzaskalskiego, twórcy takich klasyków Edi i Mój rower. Razem z Łukaszem Borowieckim napisaliśmy piosenki do filmu, a Łukasz skomponował do niego muzykę, więc na bank trailer nie pomyli się Wam z innymi filmami!” – artysta dzieli się dobrą nowiną ze swoimi fanami.

„Jestem pomysłodawcą Na chwilę, na zawsze i współautorem scenariusza. Jakby tego było mało – gram muzyka, który najlepsza lata ma dawno za sobą. W filmie zobaczycie świetnych aktorów, między innymi: Martynę Byczkowską, Olafa Lubaszenkę, Kingę Preis i Ireneusza Czopa. Wyszło nam kino piękne, poetyckie i wzruszające (wiem, jestem nieobiektywny). Takie, jakie lubię… A już 20 listopada premiera Wracaj” – informuje Domagała.

W „Na chwilę, na zawsze” Paweł wciela się w byłego rockmana, Borysa, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życia. Na swojej drodze spotyka przebojową wokalistką, której znakiem rozpoznawczym jest nie tylko wielki talent, ale też buntowniczy styl życia. Poznają się w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej, po tym jak pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Rola piosenka przypadła Martynie Byczkowskiej, aktorce znanej z serialu Netfliksa „W głębi lasu”. (PAP Life)

 • 18:11 Justin Hurwitz The Landing
 • 18:17 Bill Conti Dynasty
 • 18:24 Julee Cruise, Angelo Badalamenti Falling
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 333, Sunday, 25 October 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Wojciech Kilar
  Ziemia obiecana
  Walc
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic