Informacje

Opublikowano zwiastun „Dreamland”, nowego filmu z Margot Robbie

Dodano:
Opublikowano zwiastun „Dreamland”, nowego filmu z Margot Robbie

fot.PAP/EPA/NEIL HALL

Burze piaskowe, naga Margot Robbie, która kąpie się w jeziorze, ale też trzyma w dłoni sierp i nie waha się go użyć. To tylko kilka mocnych momentów opublikowanego przez portal „Deadline” zwiastuna filmu „Dreamland”.

Bonnie bez Clyde’a – w taki sposób w skrócie można określić fabułę filmu „Dreamland”. W tej rozgrywającej się w czasach wielkiego kryzysu produkcji Margot Robbie wciela się w rolę kobiety napadającej na banki, której tropem podążają stróże prawa. Na jej drodze staje młody chłopak (Finn Cole), który marzy o tym, aby wyrwać się z rodzinnej mieściny w Teksasie. Natykając się na zranioną złodziejkę, wkrótce będzie musiał wybrać - oddać ją w ręce władz, czy dać się ponieść namiętności.

W pozostałych rolach w filmie „Dreamland” zobaczymy Travisa Fimmela, Garretta Hedlunda, Kerry Condon oraz Lolę Kirke. Film wyreżyserował Miles Joris-Peyrafitte, autor dramatu „Jaki jesteś” oraz powstającej właśnie kolejnej ekranizacji komiksu „Tank Girl”. Scenariusz „Dreamland” napisał Nicolaas Zwart, dla którego jest to debiut w roli scenarzysty filmu pełnometrażowego.

„Dreamland” był już pokazywany na kilku festiwalach filmowych w ubiegłym roku, jednak dopiero teraz trafi do dystrybucji. 17 listopada film zostanie udostępniony na VOD, a kilka dni wcześniej będą mogli zobaczyć go widzowie kilku wybranych amerykańskich kin.

Margot Robbie ma teraz sporo pracy. Jest wiązana z przynajmniej kilkoma produkcjami, głównie komiksowymi. Na pewno powtórzy rolę Harley Quinn w reżyserowanym przez Jamesa Gunna filmie „The Suicide Squad”. W tym samym wcieleniu ma też pojawić się w filmie „Gotham City Sirens”, a także w niezatytułowanym jeszcze projekcie, w którym ponownie zobaczymy ją u boku Jareda Leto w roli Jokera. Inną niezatytułowaną jeszcze produkcją z jej udziałem jest nowy film Davida O. Russella, gdzie wystąpi u boku Christiana Bale’a i Johna Davida Washingtona. Robbie ma zagrać też rolę Barbie w filmie opartym na postaci znanej lalki, a także w filmie „Ruin” Justina Kurzela. (PAP Life)

 

 • 11:13 Piotr Czajkowski Swan Lake (Scene - Act II)
 • 11:16 Jan Sebastian Bach Cantata BWV 82 No.5 "Ich freue mich auf meinen Tod"
 • 11:25 Dave Grusin Main Title
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 336, Sunday, 22 November 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic