Nowy zwiastun filmu „The Menu”. Ta kolacja będzie ostatnią! Ralph Fiennes w zabójczo komediowym thrillerze [WIDEO]

Czy można połączyć film o gotowaniu, mroczny thriller i komedię? Twórcy „Menu” udowadniają, że taka uczta ma sens. Opublikowano nowy zwiastun produkcji, który uchyla zasłonę niewiedzy i przybliża nam fabułę, potwierdzając częściowo poprzednie przypuszczenia.

Nowy zwiastun filmu „The Menu”. Ta kolacja będzie ostatnią! Ralph Fiennes w zabójczo komediowym thrillerze [WIDEO]
Fot.Disney/Materiały prasowe

Jak kocha, to zje

Koneserzy wykwintnych i szokujących dań udają się na tajemniczą wyspę, na której znajduje się pewna ekskluzywna restauracja. Wśród nich znajduje się młoda para (Anya Taylor-Joy i Nicholas Hoult). On jest w stanie wydać każde pieniądze na nietuzinkowe danie i ewidentnie jest kulinarnym koneserem. Ona raczej nie podziela jego entuzjazmu, stąpa twardo po ziemi, ale są razem, więc mu towarzyszy.

Zaczyna się zabawa

Po przybyciu klienci na każdym kroku odkrywają, że w restauracji pracuje bardzo ekscentryczna załoga pod wodzą charyzmatycznego szefa kuchni (Ralph Fiennes). Już na pierwszy rzut oka wydaje się, że to jakaś sekta. Kucharze przygotowali dla klientów liczne atrakcje i szybko okazuje się, że gości restauracji czeka prawdziwa walka o przetrwanie.

Serwis „Deadline” opisywał wcześniej film „The Menu” jako thriller psychologiczny z elementami czarnego humoru i nowy zwiastun zdaje się to potwierdzać.

Obsada i twórcy

Film wyreżyserował Mark Mylod, odpowiedzialny między innymi za serial „Sukcesja”. Scenariusz do „The Menu” stworzyli Seth Reiss i Will Tracy. W produkcji wystąpili między innymi: Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicolas Hoult, Paul Adelstein, Hong Chau czy John Leguizamo.

„Menu" trafi do kin 18 listopada 2022 roku.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic