Informacje

Nowy projekt Elisabeth Moss to psychologiczny thriller „Mrs. March”

Dodano:
Nowy projekt Elisabeth Moss to psychologiczny thriller „Mrs. March”

fot. PAP/EPA

Gwiazda seriali „Mad Men” oraz „Opowieść podręcznej”, Elisabeth Moss, po raz kolejny nakręci film dla studia Blumhouse. Ich ostatnia współpraca, horror „Niewidzialny człowiek”, zakończyła się dużym sukcesem finansowym. Tuż przed zamknięciem kin na całym świecie, „Niewidzialny człowiek” zdążył zarobić tam 130 milionów dolarów. Kolejny projekt studia Blumhouse i Elisabeth Moss nosić będzie tytuł „Mrs. March”.

Scenariusz filmu oparty zostanie na motywach książki pod tym samym tytułem autorstwa Virginii Feito, która to książka zadebiutuje w Stanach w sierpniu przyszłego roku. Bohaterką „Mrs. March”, w której postać wcieli się Elisabeth Moss, jest mieszkająca w eleganckiej dzielnicy Nowego Jorku, poukładana kura domowa. Pewnego dnia odkrywa, że odrażająca bohaterka najnowszej książki jej męża została wzorowana właśnie na niej.

„Przeczytałam książkę Virginii za jednym posiedzeniem. Tak mnie wciągnęła, że wiedziałam już, że muszę zagrać panią March. To fascynująca bohaterka. Złożona i głęboko ludzka. Nie mogę się doczekać kiedy zatopię w niej swoje zęby. To dokładnie tego typu angażująca i wyzywająca postać kobieca, jakimi jesteśmy zainteresowani w mojej firmie produkcyjnej Love and Squalor Pictures” – powiedziała Moss, która będzie jedną z producentek powstającego filmu.

„Elisabeth jest nie tylko jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia, ale też niezłomną fanką gatunku, jak i niesamowitym współpracownikiem. Lindsey i Elisabeth przywiozły nam panią March, a my skorzystaliśmy z możliwości pracy razem z nimi” – dodaje Jason Blum ze studia Blumhouse, wspominając o Lindsey McManus z Love and Squalor Pictures.

Elisabeth Moss to jedna z najbardziej zapracowanych obecnie aktorek. Na premierę czekają już dwa filmy z jej udziałem. To „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” Wesa Andersona oraz wyreżyserowany przez Taikiego Waititiego dramat piłkarski „Next Goal Wins”. W planach aktorki jest również udział w serialach „Shining Girls” oraz „Candy”. (PAP Life)

 • 20:56 Beyoncé Spirit
 • 21:22 Vikingur Olafsson, Jean-Philippe Rameau Gigues en rondeau 1 & 2
 • 21:26 Fritz Kreisler Liebesleid
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic