Informacje

Nowy "Bond" będzie najdroższym filmem z serii?

Dodano:
Nowy "Bond" będzie najdroższym filmem z serii?

fot.PAP/EPA

Najnowszy, 25. film o przygodach słynnego agenta 007 "No Time To Die" będzie wyjątkowy choćby dlatego, że po raz ostatni główną rolę zagra Daniel Craig. Wszystko wskazuje, że będzie to też najdroższy film z serii Jamesa Bonda.

Według The Hollywood Reporter "No Time To Die" kosztować ma 250 mln dol., stając się najdroższym filmem z bondowskiej serii. Dla porównania "Spectre", ostatni film z Bondem, miał budżet ok. 245 mln dol.

Według nieoficjalnych informacji sama gaża Daniela Craiga, który tą rolą zamyka swój udział w serii przygód agenta 007, osiągnie 25 mln dolarów.

Warto jednak pamiętać, że budżet "Spectre" według nieoficjalnych informacji mógł sięgnąć nawet 300 mln dol. - ekipa nie oszczędzała na efektach specjalnych, a na planie doszło do rekordowego wybuchu, który zapisał się w księdze Guinnessa. Niewykluczone więc, że i budżet najnowszej odsłony serii okaże się ostatecznie bliższy 300 mln dol.

"No Time To Die" to piąty film z serii, w którym w rolę Bonda wciela się Daniel Craig. Aktor po raz pierwszy zagrał rolę agenta 007 w "Casino Royale" (2006), a potem w "Quantum of Solace" (2008), "Skyfall" (2012) i "Spectre" (2015). Wszystkie pięć "bondowskich" filmów z udziałem Craiga miało budżet co najmniej 150 mln dolarów.

Reżyser "No Time To Die" Cary Joji Fukunaga nakręcił podobno trzy różne zakończenia filmu. Można się tylko zastanawiać, czy sam Craig wie, co stanie się z jego bohaterem...

Warto pamiętać, że pojawiły się pogłoski o tym, że kolejnym Bondem będzie kobieta. Ponoć pomysł przemawia do producentów serii.

Nowa odsłona serii zadebiutuje w polskich kinach już 3 kwietnia 2020 roku. Polacy zobaczą film pięć dni wcześniej niż Amerykanie. W USA premiera, którą początkowo zapowiadano na 14 lutego 2020 roku, została ostatecznie przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku. (PAP Life)

 • 15:42 Daniel Barenboim, Fryderyk Chopin Nokturn op.9 nr 2
 • 15:47 Anne-Sophie Mutter, John Williams Rey's Theme
 • 15:51 John Lennon Imagine
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 320, Sunday, 24 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic