Nowa wersja „Romea i Julii” niebawem na ekranie! Zobaczcie zwiastun serialu „Rosaline”

Zastanawialiście się kiedyś, czy losy Romea i Julii mogłyby potoczyć się inaczej? Niebawem na platformie Disney+ pojawi się serial kostiumowy „Rosaline”. Opowieść przenosi nas ponownie do Werony, a jej główną bohaterką jest, porzucona przez Romea, Rosaline. Jak dziewczyna poradzi sobie z rywalką, Julią?

Nowa wersja „Romea i Julii” niebawem na ekranie! Zobaczcie zwiastun serialu „Rosaline”
Fot.Disney/Materiały prasowe

„Rosaline” to kostiumowa komedia romantyczna nawiązująca do klasycznego dramatu Szekspira „Romeo i Julia”. Fabuła serialu powstała na podstawie powieści „When You Were Mine” autorstwa Rebecci Serle. 

Główną bohaterką produkcji jest Rosaline (Kaitlyn Dever), ledwie wspomniana w sztuce Szekspira kuzynka Julii (Isabela Merced) i pierwsza ukochana Romea (Kyle Allen). Porzucona przez chłopaka dla innej, na dodatek jej serdecznej przyjaciółki, początkowo rozpacza i ma złamane serce. Rosaline prędko jednak dochodzi do wniosku, że nie zamierza rezygnować z mężczyzny i postanawia go odzyskać. Dziewczyna jest też świadkiem sceny balkonowej i miłosnych wyznań Romea i Julii.

Fot.Disney

Fot.Disney

W trakcie wcielania w życie kolejnych intryg mających na celu odzyskanie niewiernego Romea, Rosaline lepiej pozna samą siebie. Zapragnie także połączyć rozdzielonych kochanków.

Fot.Disney

 

Fot.Disney

W serialu wystąpili: Kaitlyn Dever, Kyle Allen, Isabela Merced, Sean Teale, Minnie Driver, Bradley Whitford, Spencer Stevenson. Obraz wyreżyserowała Karen Maine. „Rosaline” pojawi się na platformie Disney+ 14 października.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic