Nie ma odwrotu! Lady Gaga zagra Harley Quinn. „Joker 2” zapowiada się śpiewająco? [WIDEO]

Swój udział w filmie „Joker 2” Lady Gaga potwierdziła niejako osobiście. Artystka zamieściła na Instagramie krótkie wideo, które zdradza, jak będzie wyglądała produkcja z jej udziałem. Czego możemy się spodziewać?

Nie ma odwrotu! Lady Gaga zagra Harley Quinn. „Joker 2” zapowiada się śpiewająco? [WIDEO]
Fot. Universal Music Poland/Materiały prasowe

Spekulacje okazały się prawdą

Kolejna istotna wiadomość dla fanów „Jokera”, poznaliśmy wcześniej datę premiery kontynuacji filmu, teraz potwierdzono, że zagra w niej Lady Gaga. Pogłoski o angażu artystki do roli Harley Quinn pojawiały się od dawna. Wokalistka i aktorka potwierdziła na swoim Instagramie, że wcieli się w tę komiksową postać. Zamieściła też wideo, które przybliża nam nieco charakter filmu „Joker 2”.

Jak paranoja, to tylko we dwoje

Poprzednio zapowiedziano, że „Joker 2” będzie musicalem. Pełny tytuł filmu to „Joker: Folie a deux”. Jego drugi człon pochodzi z języka francuskiego i można go tłumaczyć jako „szaleństwo dla dwojga”. Jest to również określenie opisujące chorobę nazywaną paranoją indukowaną lub paranoją udzieloną. To zaburzenie psychiczne polega na tym, że osoba blisko związana z chorym zaczyna również popadać w podobne dla niego paranoiczne myślenie i urojenia.

Szalona historia

Wedle doniesień fabuła nowej produkcji będzie rozgrywać się między innymi w Arkham Asylum. Joker trafił do tego szpitala psychiatrycznego pod koniec pierwszego filmu. Zapewne tam spotka on doktor Harleen Quinzel, czyli późniejszą Harley Quinn. To przez Jokera kobieta popadła w szaleństwo, została jego kochanką i partnerką w zbrodniach.

Jak Lady Gaga sprawdzi się w nowej roli? Dowiemy się 4 października 2024, gdy zadebiutuje „Joker: Folie a deux”. W roli Jokera powróci niezrównany Joaquin Phoenix.

 Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic