Nicole Kidman zapowiada trzeci sezon “Wielkich kłamstewek”

Po ponad sześciu latach od ekranowego debiutu “Wielkich kłamstewek” Nicole Kidman zaskoczyła fanów produkcji. Gdy już wydawało się, że serial z udziałem Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laury Dern i Zoë Kravitz zakończy się zaledwie na dwóch sezonach, ten doceniany przez widzów i krytyków tytuł ma być kontynuowany. O czym zapewniła uczestników panelu CME Group Tour Championship sama Kidman.

Nicole Kidman zapowiada trzeci sezon “Wielkich kłamstewek”
Nicole Kidman /fot.PAP/ EPA/Isaac Esquivel

“Wielkie kłamstewka” - serial oparty na powieści Liane Moriarty o tym samym tytule - szybko stał się jedną z najpopularniejszych produkcji HBO. Sukces był wynikiem nie tylko gwiazdorskiej obsady, ale i angażujących historii jego bohaterek. I jak to bywa w przypadku tak docenianych tytułów, po zakończeniu drugiego sezonu długo mówiło się o realizacji jego trzeciej odsłony. Rozmowy na ten temat ucichły dwa lata temu, w związku ze śmiercią reżysera obrazu Jeana-Marca Vallée. Wówczas Zoë Kravitz, serialowa Bonnie, przyznała, że nie wyobraża sobie kontynuacji produkcji bez jego udziału.

Najwyraźniej innego zdania są Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Podczas gdy ta druga niedawno spotykała się z pozostałymi koleżankami z obsady, Kidman zapewniła, że serial doczeka się kontynuacji.

“Pokochałam Wielkie kłamstewka, ponieważ pojawiły się w ciekawym momencie mojego życia, kiedy po urodzeniu dzieci myślałam, że przejdę na emeryturę. A potem nadarzyła się okazja, abym wspólnie z Reese Witherspoon mogła wyprodukować ten serial” - wspomniała podczas panelu 56-letnia aktorka podkreślając, że jest to jedna z jej ulubionych produkcji.

Dopiero po tym wyznaniu przyszło prawdziwe zaskoczenie. Chwaląc się ogromnym sukcesem serialu, Kidman zapowiedziała jego kontynuację. “Tak dla waszej wiadomości, dostarczymy wam trzeci sezon” - zapewniła. Niestety, gwiazda nie zdradziła żadnych dodatkowych informacji na temat realizacji serialu. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic