Informacje

Nicole Kidman zagra w realizowanym dla Amazon Prime serialu „Things I Know To Be True”

Dodano:
Nicole Kidman zagra w realizowanym dla Amazon Prime serialu „Things I Know To Be True”

fot.PAP/EPA/CHRISTIAN MONTERROSA

Pochodząca z Australii gwiazda kina na dobre zadomowiła się na małym ekranie. Po udziale w serialach „Wielkie kłamstewka” i niedawnym „Od nowa”, Nicole Kidman zobaczymy wkrótce w nowym serialu platformy Amazon Prime zatytułowanym „Things I Know To Be True” (Rzeczy, o których wiem, że są prawdziwe).

Jak informuje portal „The Playlist”, serial „Things I Know To Be True” oparty zostanie na motywach sztuki pod tym samym tytułem autorstwa australijskiego reżysera teatralnego Andrew Bovella. Według zapowiedzi ma być połączeniem rodzinnego dramatu i czarnej komedii, a fabuła ma obracać się wokół skrywanych tajemnic. Scenariusz serialu napisał autor dramatu.

Bohaterami sztuki Bovella są Bob i Fran Price’owie, rodzice czwórki dorosłych już dzieci. Każda z ich pociech ma swoje kłopoty i tajemnice, które starają się ukrywać przed rodzicami. Mimo to Fran ma umiejętność oddzielania kłamstw od prawdy. Niezależnie od tego czy chodzi o nieudane małżeństwo Pipa, złamane serce Rosie, wątpliwości co do swojej seksualności Marka, czy o uzależnienie od narkotyków Bena. Gdy czworo dzieci stara się zdefiniować na nowo swoje życie niezależnie od marzeń i wyobrażeń rodziców, wszystko co prawdziwe i szczere w rodzinie Price’ów zaczyna się rozpadać – czytamy w opisie sztuki „Things I Know To Be True”.

„Nigdy nie zapomnę, gdy w Sydney po raz pierwszy widziałam sztukę Andrewa. Było to jedno z tych transcendentnych doświadczeń teatralnych. Jego sztuka jest znakomita, a scenariusze napisane do serialu są równie dobre” – poinformowała Nicole Kidman w oświadczeniu o rozpoczęciu produkcji. Nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią serialu.

Dla Nicole Kidman nie jest to ostatni projekt serialowy, w jakim ją zobaczymy. Popularna aktorka wystąpi również w serialowej ekranizacji bestsellera autorki „Wielkich kłamstewek” Liane Moriarty zatytułowanego „Dziewięcioro nieznajomych”. Obok Kidman wystąpią w nim m.in. Luke Evans, Michael Shannon, Melissa McCarthy, Samara Weaving i Bobby Cannavale. (PAP Life)

 • 10:27 Dario Marianelli Liz On Top Of The World/ Leaving Netherfield
 • 10:31 Gabriel Yared Crazy Tom
 • 10:36 Lana Del Rey Young And Beautiful
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 336, Sunday, 22 November 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Hans Zimmer / Lisa Gerrard
  Gladiator
  Now We Are Free
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic