Informacje

Netflix wznawia swoje produkcje realizowane w Polsce

Dodano:
Netflix wznawia swoje produkcje realizowane w Polsce

fot.PAP/EPA/CHRISTIAN MONTERROSA

Od początku tygodnia, za sprawą kolejnego etapu tzw. rozmrożenia gospodarki, możliwy jest powrót na plan ekip filmowych. Przy zachowaniu środków ostrożności mogą one kontynuować prace, które zostały przerwane po wybuchu pandemii COVID-19. Wśród produkcji, jakie wznawiają zdjęcia, są dwie realizowane w Polsce dla Netfliksa. To film „Wszyscy moi znajomi nie żyją” i serial „Sexify”.

Jak nieoficjalnie dowiedział się PAP Life, prace nad filmem o roboczym tytule „Wszyscy moi znajomi nie żyją” zostaną wznowione jeszcze w maju. Występują w nim m.in. Nikodem Rozbicki i Paulina Gałązka. Z kolei prace nad serialem „Sexify” ruszą z początkiem lipca.

Szczegóły fabuły filmu „Wszyscy moi znajomi nie żyją” nie są znane. Przed wybuchem pandemii aktorów widziano na planie w charakteryzacji i kostiumach typowych dla epoki disco z lat 70. ubiegłego wieku. A serial „Sexify” to ośmioodcinkowy komediodramat, którego reżyserami są Piotr Domalewski („Cicha noc”) oraz Kalina Alabrudzińska („Nic nie ginie”). Serial opowiada o Natalii, Paulinie i Monice, które biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt – Sexify – ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie. W rolach głównych zobaczymy w serialu Aleksandrę Skrabę, Marię Sobocińską oraz Sandrę Drzymalską.

Nie są to jedyne oryginalne polskie produkcje Netfliksa, które w najbliższej przyszłości zobaczymy na tej platformie streamingowej. Na premierę czeka już serial „W głębi lasu” oparty na podstawie powieści Harlana Cobena. Jego premierę zaplanowano na 12 czerwca. „W głębi lasu” opowiada historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopcińskiego, który pomimo upływu 25 lat nie może otrząsnąć się po tragicznej śmierci swojej siostry. Dziewczyna zaginęła bez śladu w 1994 roku. Była wśród czwórki osób, które wyjechały na obóz w lesie i zaginęły. Ciała dwójki z nich zostały odnalezione, a los reszty grupy pozostaje nieznany. W serialu zobaczymy Grzegorza Damięckiego, Agnieszkę Grochowską, Adama Ferencego, Arkadiusza Jakubika, Piotra Głowackiego, Jacka Komana, Wiktorię Filus i Huberta Miłkowskiego. „W głębi lasu” wyreżyserowali Leszek Dawid („Jesteś Bogiem”) oraz Bartosz Konopka („Królik po berlińsku”). (PAP Life)

 • 23:29 Leonard Bernstein, Johannes Brahms IV Symfonia e-moll (3)
 • 23:35 Justin Hurwitz The Armstrongs
 • 23:37 Andrzej Korzyński Hunting Flies - Bossa Nova
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic