Informacje

Nagrody MTV: Avengersi rządzą!

Dodano:
Nagrody MTV: Avengersi rządzą!

fot.PAP/EPA

Ceremonia rozdania nagród MTV dla najlepszych produkcji kinowych i telewizyjnych nie przyniosła wielkich zaskoczeń. Zdecydowanym zwycięzcą jest film "Avengers: Koniec gry", który na cztery nominacje zgarnął trzy statuetki Złotych Popcornów.

Avengersi wygrali w kategoriach: film, fikcyjny bohater (Robert Downey Jr. jako Tony Stark / Iron Man), czarny charakter (Josh Brolin jako Thanos) i najlepsza scena walki (Kapitan America vs Thanos).

Gala MTV Movie & TV Awards  była też szczęśliwa dla 23-letniego aktora Noaha Centineo. Został on wyróżniony za najlepszą rolę przełomową w filmie "Do wszystkich chłopców, których kochałam", a także za udział w scenie najlepszego pocałunku. Tyle samo statuetek powędrowało do twórców "Narodzin gwiazdy". Doceniono Lady Gagę za najlepszy występ aktorki, a piosenkę "Shallow", którą śpiewa z Bradleyem Cooper wybrano najlepszym momentem muzycznym.

Rzecz jasna, MTV nie mogło pominąć "Gry o tron", produkcji, która po ośmiu sezonach dobiegła końca. Dzieło HBO triumfowało w kategorii najlepszy serial.

Uradowani będą fani Elizabeth Moss. Zgarnęła statuetką za występ aktorski w serialu ("Opowieści podręcznej") i Sandry Bullock, która zwyciężyła w osobliwej kategorii najlepiej zagrana przerażająca kreacja ("Nie otwieraj oczu").

Gala odbyła się na lotnisku Santa Monica w Barker Hangar. Nagrody rozdano już w sobotę 15 czerwca, ale uroczystość wyemitowano dopiero dwa dni później. Gospodarzem imprezy był gwiazdor superprodukcji "Shazam!" - Zachary Levi.

MTV nagradza branżę filmową od 28 lat. Produkcje telewizyjne włączono do plebiscytu trzy lata temu. Nominacje do nagród przyznawane są przez kierownictwo MTV. Wybór ostatecznych zwycięzców leży w gestii internautów. (PAP Life)

 • 07:39 Jan Sebastian Bach Orchestral Suite No.2 in B minor BWV.1067 (7)
 • 07:46 Bonanza
 • 07:48 Platters Only You (And You Alone)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 296, Sunday, 10 November 2019
 • 1
  John Barry
  Tańczący z wilkami
  The John Dunbar Theme
 • 2
  John Barry / Shirley Bassey
  Goldfinger
  Goldfinger
 • 3
  Cecilla Krull
  Dom z papieru
  My Life Is Going On
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic