Informacje

Mila Kunis zostanie "najszczęśliwszą dziewczyną na świecie"

Dodano:
Mila Kunis zostanie "najszczęśliwszą dziewczyną na świecie"

fot.PAP/ EPA/ETIENNE LAURENT

Aktorka znana m.in. z ról w filmach „Czarny łabędź” i „Złe mamuśki” wystąpi w tytułowej roli w produkowanym przez Netfliksa filmie „Luckiest Girl Alive” („Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”). Będzie to adaptacja bestsellerowej powieści autorstwa Jessiki Knoll pod tym samym tytułem.

Jej doskonałe życie jest doskonałym kłamstwem. W szkole średniej Ani FaNelli zetknęła się z okrucieństwem, do jakiego są zdolne tylko nastolatki. W dorosłym życiu robi wszystko, by wymyślić siebie na nowo. Z impetem realizuje skrupulatnie przemyślany plan: prestiżowa praca, designerskie ubrania i przystojny narzeczony z arystokratycznym nazwiskiem. Ani jest już bardzo blisko celu. Wtedy pojawia się propozycja udziału w filmie dokumentalnym o tym, co wydarzyło się w szkole 14 lat temu. Jest jednak coś, o czym wie tylko Ani. Niebezpieczny sekret, który może wiele zmienić. Czy najszczęśliwsza dziewczyna na świecie odkryje przed światem mroczną tajemnicę? – czytamy w oficjalnym opisie książki „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”.

Opublikowana w 2015 roku książka „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie” była debiutem literackim Jessiki Knoll. Autorka opierała się na własnych doświadczeniach z liceum, kiedy była ofiarą prześladowania i została zgwałcona. Porównywana do „Zaginionej dziewczyny” Gillian Flynn i „Dziewczyny z pociągu” Pauli Hawkins książka Knoll znalazła się na liście bestsellerów „The New York Timesa”. Sprzedano ją w liczbie ponad miliona egzemplarzy i przetłumaczono na 38 języków.

Jessica Knoll napisze scenariusz filmu opartego na jej książce, a wyreżyseruje go Mike Barker („Fargo”, „Broadchurch”, „Opowieść podręcznej”). Do ekranizacji książki przymierzano się już w 2015 roku. Wtedy pod kątem zagrania roli tytułowej rozważano Reese Witherspoon. „To jedna z tych wspaniałych powieści, od których nie możesz się oderwać” – zachwycała się powieścią Knoll nagrodzona Oscarem aktorka.

Milę Kunis ostatnio można było oglądać w filmie „Breaking News in Yuba County” oraz w serialu „Głowa rodziny”. (PAP Life)

 • 20:17 Georg Friedrich Haendel Concerto grosso G-dur op.6 nr 1 (5)
 • 20:22 Harold Faltermeyer Axel F Theme
 • 20:25 Gavin Friday All Our Troubles Have Flown Away(Children's Theme)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 352, Sunday, 28 March 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic