Informacje

Michał Żebrowski żartuje ze swojej nowej roli. Koguta

Dodano:
Michał Żebrowski żartuje ze swojej nowej roli. Koguta

fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Aktor, a przy tym dyrektor prywatnego Teatru 6. Piętro w żartobliwy sposób podkreślił, czym teraz się zajmuje. Ubrany w gatki w groszki z marsową miną prowadzi po podłodze wózek ze swoim najmłodszym dzieckiem. Zdjęcie, które opublikował na Instagramie podpisał: „Kogut domowy”. Uwagę internautów przyciągnął jednak bohater drugiego planu.

Żebrowski, który w polskim kinie grywał herosów, takich jak Wiedźmin Geralt z Rivii, premier Władysław Grabski, Jan Skrzetuski, w czasie zamknięcia ośrodków kultury, a więc przymusowego bezrobocia, dał do zrozumienia, że przejął obowiązki domowe. Znakomitemu aktorowi pewnie do głowy, by jednak nie przyszło, że w po opublikowaniu najnowszego zdjęcia z nim w roli głównej, uwagę internautów skradnie… piękny, staromodny piec kaflowy, który znajduje się w tle.

W komentarzach posypały się zachwyty nad tzw. „kaflokiem”, pytania, czy piec działa i sugestie, by Żebrowski napisał o nim coś więcej.

Co do „koguta domowego”… aktor mógłby być zadowolony z wpisu jednego z internatów, że prezentuje się jak „męska wersja Lynette Scavo z serialu "Gotowe na wszystko”. Wśród fanek dominuje komentarz, że szkoda takiego koguta na rosół. Dlaczego akurat na rosół? Tego żadna z nich nie precyzuje. (PAP Life)

 • Notowanie: 348, Sunday, 28 February 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic