Informacje

Mel Gibson zagra główną rolę w nowym filmie twórcy „Adrenaliny”

Dodano:
Mel Gibson zagra główną rolę w nowym filmie twórcy „Adrenaliny”

fot.PAP/EPA

Mark Neveldine, współtwórca wybuchowej „Adrenaliny” z 2006 roku, przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. Będzie to sensacyjny thriller zatytułowany „Panama”. W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Mela Gibsona. Partnerował on będzie gwieździe serialu „Yellowstone”, Cole’owi Hauserowi.

Jak informuje portal „The Hollywood Reporter”, zdjęcia do filmu „Panama” mają rozpocząć się w Portoryko jeszcze w grudniu tego roku. Scenariusz filmu napisali Daniel Adams i William R. Barber. Jego bohaterem będzie były komandos James Becker (Hauser), który wyrusza do Panamy z misją sfinalizowania transakcji sprzedaży broni. To zadanie zbiegnie się w czasie z amerykańską inwazją na Panamę, do której doszło w grudniu 1989 roku. Mel Gibson wcieli się w rolę byłego dowódcy głównego bohatera, który powierza mu tę misję. Film został oparty na prawdziwej historii. Mel Gibson i Cole Hauser pracowali już razem przy produkowanym przez Gibsona filmie „Paparazzi” z 2004 roku.

Również w Portoryko realizowane będą zdjęcia do kolejnego filmu z udziałem Mela Gibsona. To sensacyjny thriller „Leo from Toledo”. Według wcześniejszych informacji jego reżyserią miał zająć się Joe Carnahan, jednak portal „The Hollywood Reporter” podaje, że zrealizują go bracia Eshom i Ian Nelmsowie, twórcy innego filmu z Gibsonem czekającego na premierę: „Fatman”, w którym aktor wcieli się w postać świętego Mikołaja.

Nie są to wszystkie projekty, z którymi związany jest Mel Gibson. Popularnego aktora zobaczymy też w thrillerze science-fiction „Boss Level”, którego zwiastun opublikowano kilka dni temu. Jego akcja rozgrywać się będzie jednego dnia, a opowie o policjancie, który utknął w pętli czasowej, dokładnie w dniu swojej śmierci. W rolach głównych wystąpili w nim Frank Grillo, Naomi Watts, Michelle Yeoh i Annabelle Wallis.

Listę nowych projektów Mela Gibsona uzupełnia ekranizacja książki „Last Looks”. Howarda Michaela Goulda. Jej bohaterem będzie zhańbiony były policjant, który odcina się od świata w leśnej samotni. Zmienia się to, gdy zostaje zatrudniony do pomocy w śledztwie dotyczącym morderstwa. Obok Gibsona w „Last Looks” wystąpią m.in. Charlie Hunnam, Morena Baccarin, Clancy Brown, Rupert Friend i Dominic Monaghan. (PAP Life)

 • 03:03 Dario Marianelli Liz On Top Of The World/ Leaving Netherfield
 • 03:06 Nino Rota Amarcord
 • 03:10 Isaac Albeniz Espana Opus 165 (2)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 333, Sunday, 25 October 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Wojciech Kilar
  Ziemia obiecana
  Walc
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic