Informacje

Mel Gibson walczy z pogodą i złodziejami w zwiastunie filmu „Force of Nature”

Dodano:
Mel Gibson walczy z pogodą i złodziejami w zwiastunie filmu „Force of Nature”

fot.PAP/EPA/PAUL MILLER

Popularny aktor powraca do rozrywkowego kina sensacyjnego. Jego najnowszy film trafi na serwisy VOD pod koniec czerwca tego roku. W „Force of Nature” Gibson zmierzy się ze złodziejami, którzy połakomili się na łup w wysokości 55 milionów dolarów. Tłem tej opowieści będzie huragan 5. kategorii, jaki rozpęta się nad Portoryko. Od dziś można oglądać zwiastun tej produkcji.

Obok Gibsona w „Force of Nature” zobaczymy m.in. Emile’a Hirscha. Wcieli się on w postać policjanta, który podczas ewakuacji jednego z budynków przed nadchodzącym huraganem spotka upartego Raya (Gibson). Mężczyzna nie chce opuścić mieszkania, ignorując nie tylko prośby funkcjonariusza, ale też prośby swojej córki (Kate Bosworth). Kiedy do budynku, w którym mieszkają wdziera się grupa złodziei kierowana przez niejakiego Jana Chrzciciela (David Zayas), Ray ujawnia, że jest emerytowanym policjantem i od dawna ma na pieńku ze złodziejami.

Film wyreżyserował Michael Polish, a scenariusz napisał Cory Miller, dla którego to debiut w roli scenarzysty filmu długometrażowego. Fabuła „Force of Nature” do złudzenia przypomina tę znaną z filmu „Huragan” z 2018 roku. Dzieło wyreżyserowane przez Roba Cohena było jedną z największych klap filmowych roku. To nie wróży najlepiej nowej produkcji z Melem Gibsonem.

„Force of Nature” to jeden z kilku filmów, w których powinniśmy zobaczyć Mela Gibsona w nadchodzących miesiącach. Na premierę czeka m.in. „Boss Level” Joego Carnahana. Gibson wcieli się w nim w postać emerytowanego komandosa, który w nieskończoność przeżywa dzień swojej śmierci. Aktora zobaczymy też u boku Charliego Hunnama, Moreny Baccarin, Ruperta Frienda i Clancy’ego Browna w filmie „Waldo” oraz w filmie „Fatman”. W tym ostatnim zagra Świętego Mikołaja, którego tropem podąża płatny zabójca. (PAP Life)

 

 • 11:42 Jan Sebastian Bach Koncert skrzypcowy E-dur (1)
 • 11:50 Brenton Wood Great Big Bundle Of Love
 • 11:52 Jonathan Richman & The Modern Lovers Egyptian Reggae
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 321, Sunday, 31 May 2020
 • 1
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • 2
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic