Informacje

Margot Robbie powraca w roli Harley Quinn

Dodano:
Margot Robbie powraca w roli Harley Quinn

fot.PAP/EPA

Po "Legionie samobójców" (Suicide Squad) australijska aktorka Margot Robbie znów wkłada kostium szalonej Harley Quinn. Zobaczymy ją w "Birds of Prey", filmie o superbohaterce, gotowej do walki w zagrożonym Gotham.

"Birds of Prey" oznacza powrót Harley Quinn do kina, po pierwszej odsłonie w "Legionie samobójców" (Suicide Squad). W kostiumie superbohaterki, ponownie zobaczymy Margot Robbie, która od kilku lat stała się jedną z najbardziej pożądanych (ale i kasowych) aktorek w Hollywood.

W 2016 r. Margot Robbie wcieliła się po raz pierwszy w rolę szalonej Harley Quinn w filmie "Legion samobójców", który gromadził grupę złoczyńców, dobrze znanych entuzjastom komiksów (Jared Leto jako Joker, Will Smith - Deadshot, Cara Delevingne June Moone/Enchantress). Nawet, jeśli film był krytykowany, pamiętamy przekonujący występ Margot w roli Harley. Jej seksowny i kolorowy kostium był nawet najbardziej poszukiwanym w Google strojem na Halloween w minionym roku. Cztery lata później australijska aktorka powraca do roli Harley Quinn w filmie "Birds of Prey".

W reżyserowanym przez chińsko-amerykańską twórczynię Cathy Yan "Birds of Prey" zobaczymy cztery superbohaterki, gotowe do walki o uratowanie małej dziewczynki: Harley Quinn (Margot Robbie), Batgirl (Cassandra Cain), Black Canary (Jurnee Smollet-Bell) i Huntress (Mary Elizabeth Winstead) tworzą eskadrę superbohaterek w Gotham, łącząc siły, by walczyć z Czarną Maską, odgrywaną przez Ewana McGregora.

Krytycy zaznaczają, że Harley Quinn okazała się idealną rolą dla Robbie. Ogromnym atutem tej aktorki jest umiejętność wcielania się w postaci nieco dziwne, oderwane od rzeczywistości. Dokładnie to przecież pokazała w filmie "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" oraz w "Pewnego razu w Hollywood". W pierwszej produkcji wcieliła się w skandalizującą łyżwiarkę figurową, a w drugiej zaś wykreowała portret uosobionej niewinności.

"Birds of Prey" według zapowiedzi, trafi do polskich kin w lutym 2020 r. (PAP Life)

 • 01:05 Sheku Kanneh-Mason, Leonard Cohen Hallelujah
 • 01:08 Ludwig van Beethoven Violin Concerto in D major Opus 61 (3)
 • 01:18 Joe Hisaishi Departures
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 307, Sunday, 16 February 2020
 • 1
  Joey Batey
  Wiedźmin
  Toss A Coin To Your Witcher
 • 2
  Michał Lorenc
  Psy
  Kołysanka
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic