Informacje

Lisa Kudrow wyjawiła, że nakręcono już kilka scen do oczekiwanego odcinka specjalnego „Przyjaciół”

Dodano:
Lisa Kudrow wyjawiła, że nakręcono już kilka scen do oczekiwanego odcinka specjalnego „Przyjaciół”

fot. PAP/EPA (LEE CELANO)

Kudrow, która wcieliła się w kultowym sitcomie w zwariowaną hipiskę Phoebe Buffay, w internetowym programie audio „Literally! With Rob Lowe” powiedziała, że nie może się już doczekać wiosennego spotkania na planie filmowym. Co więcej, prace już się rozpoczęły.

Z powodu pandemii koronawirusa realizacja odcinka specjalnego „Przyjaciół” dla platformy HBO Max była już wielokrotnie przekładana. W Internecie pojawiły się nawet plotki, że zupełnie go skreślono. Teraz Kudrow zdradziła, że zdjęcia mają być wznowione na wiosnę tego roku. Co więcej, ona i pozostali bohaterowie sitcomu: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Matt LeBlanc i David Schwimmer - nakręcili już kilka scen na tę okoliczność.

Dodała, że to nie będzie fabularny dodatek do słynnej serii. Aktorzy nie wcielą się w dawne role, za to porozmawiają ze sobą i powspominają. „To nie jest restart” - stwierdziła. „Nie mamy scenariusza, nie przedstawiamy naszych postaci. To po prostu nasze wspólne spotkanie, pierwsze od 2004 roku, gdy serial się zakończył”. (PAP Life)

 • Notowanie: 348, Sunday, 28 February 2021
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 3
  Hildur Guðnadóttir
  Joker
  Bathroom Dance
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic