Liroy wystąpi w nowym filmie Marii Sadowskiej

Na półmetku zdjęć do komedii romantycznej „Miłość na pierwszą stronę” reżyserka tego filmu, Maria Sadowska, ogłosiła, że do obsady dołączył Piotr Liroy-Marzec, z którym, jak twierdzi, od lat łączy ją serdeczna relacja. Raper zagra epizodyczną rolę celebryty, który zostaje przyłapany przez paparazzi w pewnej niezręcznej sytuacji.

Liroy wystąpi w nowym filmie Marii Sadowskiej
Piotr Liroy-Marzec /fot. PAP/Artur Reszko

„Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny, początkującej paparazzi oraz Roberta, syna pary prezydenckiej. Tych dwoje połączy gorące uczucie. W rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź i Piotra Stramowskiego. W obsadzie filmu są również m.in. Magdalena Schejbal, Rafał Zawieruch, Mateusz Damięcki, Magdalena Koleśnik i Tomasza Oświeciński. Teraz z Instagrama reżyserki Marii Sadkowskiej dowiedzieliśmy się, że w projekcie bierze udział jeszcze jedna gwiazda – jest nią raper i były poseł, Piotr Liroy-Marzec.

„Ja i mój przyjaciel Liroy znamy się i kochamy od lat. Pomimo że pochodzimy z zupełnie różnych światów, to jednak od 15 lat wciąż się wspieramy. Dlatego nie mogło go zabraknąć w moim najnowszym filmie o celebrytach Miłość na pierwszą stronę” – Sadowska napisała na swoim Instagramie. Post opatrzyła zdjęciem, na którym ona i muzyk pozują oparci o starodawny model Chevroleta.

Jak dowiedział się PAP Life, raperowi przypadł epizod celebryty, który zostaje przyłapany przez paparazzi w pewnej niezręcznej sytuacji.

Sadowska i Liroy spotkali się na planie zdjęciowym już w 2018 r. Raper zagrał wtedy epizod w teledysku do piosenki „Serce na sygnale” Marii Sadowskiej i zespołu No Logo, który wyreżyserowała jego żona Joanna Krochmalska. Dowodem na serdeczną relację, która łączy Marię i Piotra jest też to, że raper był gościem na jej ślubie z liderem zespołu reggae No Logo, Adrianem Łabanowskim w 2017 r. Co więcej, podczas uroczystości wykonał swój wielki przebój „Scyzoryk”.

Obecnie Liroy pochłonięty jest przede wszystkim rozwojem swojej firmy oferującej produkty konopne. Na ekspansję - nie tylko w Polsce, ale i na świecie – chce pozyskać pieniądze poprzez kampanię crowdfundingową. (PAP Life)