Informacje

Katy Perry przekonała Orlando Blooma do użyczenia głosu postaci księcia Harry’ego

Dodano:
Katy Perry przekonała Orlando Blooma do użyczenia głosu postaci księcia Harry’ego

fot. PAP/EPA

„The Prince” to nadchodzący serial animowany HBO Max. Poświęcona brytyjskiej rodzinie królewskiej produkcja została wyreżyserowana przez producenta serialu „Głowa rodziny”, Gary’ego Janettiego. Głosu jednej z postaci „The Prince”, księciu Harry’emu użyczy Orlando Bloom. Jak wyznał w rozmowie z portalem „The Hollywood Reporter”, do zaakceptowania propozycji roli przekonała go jego narzeczona, Katy Perry.

„Moją pierwszą reakcją było pytanie, jak ja sam będę się z tym czuł. Jestem chłopakiem z Anglii, który jest bardzo dumny ze swoich korzeni. Zawsze rozumiałem je jako część mojego dziedzictwa. Normalnie nie jestem typem osoby, która nabija się z kogoś innego. Jednak to było napisane tak sprytnie, dowcipnie i z uczuciem” – mówi o scenariuszu serialu „The Prince” Orlando Bloom.

Ostatecznie do przyjęcia roli przekonała go Katy Perry. „Zareagowała mniej więcej tak: Musisz to przyjąć. To jest genialne!” – wspomina aktor, któremu sławę przyniosła rola Legolasa we „Władcy pierścieni”. Bloom zdradza też, co zamierza osiągnąć, wcielając się w księcia Harry’ego.

„Kiedy podpisywałem kontrakt, nie znałem księcia osobiście. Później go spotkałem i zobaczyłem, że to miły koleś obdarzony dużym poczuciem humoru. Mam nadzieję, że to się nie zmieni w trakcie oglądania serialu”.

Serial „The Prince” został zainspirowany kontem instagramowym Janettiego, w którym przez pryzmat satyry patrzy na życie rodziny królewskiej, a w szczególności syna Kate i Williama, księcia George’a. Konto obserwuje blisko milion fanów. Janetti użyczy głosu księciu George’owi, a w pozostałych rolach usłyszymy m.in. Toma Hollandera (książę Karol), Frances de la Tour (królowa Elżbieta II), Iwana Rheona (książę William), Lucy Punch (księżna Kate) oraz Condolę Rashad (Meghan Markle). Nieznana jest jeszcze data premiery serialu na HBO Max.

„Jesteśmy podekscytowani przeniesieniem do HBO Max świata stworzonego na Instagramie przez Gary’ego. Nasi widzowie odkryją to, co fani z Instagrama wiedzą od dawna – że George potrafi być przezabawny, szokujący oraz zadziwiająco uroczy. Nie możemy się już doczekać tego, co namaluje Gary na o wiele większym płótnie niż kwadrat 1:1” – mówiła wcześniej szefowa odpowiedzialna za zawartość programową HBO Max, Sarah Aubrey. (PAP Life)

 • 22:00 Alan Parsons Project Time
 • 22:04 Peter Gabriel Of These, Hope
 • 22:10 Jean Sibelius Valse triste
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 328, Sunday, 20 September 2020
 • 1
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic