Informacje

Justin Timberlake zagra w dramacie "Palmer"

Dodano:
Justin Timberlake zagra w dramacie "Palmer"

fot.PAP/EPA

Gwiazdor Justin Timberlake sportretuje mistrza futbolu uniwersyteckiego, który wychodzi z więzienia i wraca do rodzinnego miasta. Bohater dramatu "Palmer" nagle staje się odpowiedzialny za wyjątkowego młodego chłopca, który został porzucony przez swoją matkę...

Scenariusz, który napisał Cheryl Guerriero znalazł się w 2016 r. na Black List of Hollywood, czyli liście najlepszych niezrealizowanych tekstów.

Dramat reżyseruje Fisher Stevens, współzdobywca Oscara w 2010 r., jako producent, z Louiem Psihoyosem, za najlepszy długometrażowy film dokumentalny "Zatoka delfinów".

Justin Randall Timberlake, amerykański piosenkarz, aktor, tancerz i producent muzyczny, karierę zaczynał w popowym zespołu 'N Sync.W 1996 r. 'N Sync brali udział w polskiej edycji Bravo Super Show i występowali na scenie obok takich wykonawców jak Trey D. czy The Kelly Family. Pół roku później zespół wrócił do Polski z czterema koncertami - w Gliwicach, Warszawie, Elblągu i Poznaniu.

Dziś szacowany nakład ze sprzedaży albumów studyjnych i singli Timberlake'a na całym świecie wynosi ponad 88 mln egzemplarzy (28 mln solo, 60 mln z grupą 'N Sync). Jest laureatem sześciu nagród Grammy i czterech nagród Emmy.

Timberlake zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Piosenkarz pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

W 2014 Timberlake zagrał koncert na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Był to pierwszy solowy występ artysty w Polsce. Sprzedano na niego ponad 40 tys. biletów i był to jeden z największych koncertów podczas trasy The 20/20 Experience World Tour.

Najnowszy album Timberlake'a, zatytułowany "Man of the Woods", miał premierę 2 lutego 2018 r.

Prywatnie w latach 1999-2002 Timberlake był związany z Britney Spears, z którą występował w dzieciństwie w Klubie Myszki Miki. Od rozstania związany jest z aktorką Jessicą Biel, z którą wziął ślub w październiku 2012 roku. 11 kwietnia 2015 r. urodził się im syn, Silas Randall.

Timberlake niedawno zagrał w filmie "Spinning Gold", którego bohaterem jest Neil Bogart, twórca Casablanca Records. (PAP Life)

 • 06:01 Michael Gore Terms Of Endearment - Main Title
 • 06:04 Inger Marie Gundersen Will You Still Love Me Tomorrow
 • 06:09 Victor Young La Vuelta al Mundo en 80 Dias
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 288, Sunday, 15 September 2019
 • 1
  Hans Zimmer
  Dunkierka
  End Titles
 • 2
  Elton John / Taron Egerton
  Rocketman
  Rocket Man
 • 3
  Henryk Kuźniak
  Vabank
  Ragtime Vabank
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic