Informacje

Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa

Dodano:
Joanna Kulig w nowym serialu Netflixa

fot.PAP/Stach Leszczyński

Polska aktorka Joanna Kulig zagra w nowym serialu Netflixa The Eddy". O fakcie tym poinformował Netflix, a także sama aktorka na swoim Instagramie.

Na profilu instagramowym Joanny Kulig można zobaczyć jej zdjęcie, z podpisem: "Joanna Kulig gwiazdą u Damiena Chazelle w serialu Netflixa The Eddy". To screen ze strony Deadline.com. Sama aktorka zaś skomentowała to zdaniem: "Nowy sezon, nowe wyzwanie".

Planowany serial ma wyreżyserować Damien Chazelle, twórca sukcesu Oscarowego filmu "La la land". Joanna Kulig ma się wcielić w rolę artystki, wokalistki Mai. Maja, kobieta o wyjątkowym głosie, boryka się z problemem alkoholowym. Jedynie na scenie czuje się prawdziwie sobą. Poza sceną wydaje się zagubiona i niepewna swych wyborów. Być może rozwiązaniem jej problemów będzie dołączenie do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje. Nie jest jednak pewna, czy powinna podjąć taką decyzję.

Polskiej aktorce ma partnerować Andre Holland, który zagra jazzowego pianistę Elliota Udo. Serial jest umiejscowiony we współczesnym Paryżu, pokazuje m.in. jego wielokulturową społeczność.

Dla Damiena Chazelle'a serial "The Eddy" będzie telewizyjnym debiutem. O reżyserze zrobiło się głośno m.in. z powodu obsypanego nagrodami musicalu "La La Land" z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych oraz muzycznego dramatu "Whiplash".

Joanna Kulig jest obecnie na fali wznoszącej po swej roli w filmie "Zimna wojna", gdzie zagrała u boku Tomasza Kota. Film był nominowany w trzech kategoriach do Oscara: za najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszą reżyserię i najlepsze zdjęcia. Tomasz Kot także ma szansę na hollywoodzki debiut rolą superbohatera w najnowszym filmie Marvela "The Eternals". (PAP Life)

 • 15:08 Hans Zimmer Ducks and Currents
 • 15:12 Tokens The Lion Sleeps Tonight
 • 15:15 Elmer Bernstein Devil In A Blue Dress - End Credits
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 313, Sunday, 29 March 2020
 • 1
  Thomas Newman
  1917
  The Night Window
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic