Informacje

Jest zwiastun trzeciego sezonu serialu „The Kominsky Method”

Dodano:
Jest zwiastun trzeciego sezonu serialu „The Kominsky Method”

Michael Douglas /fot.PAP/EPA/NINA PROMMER

„The Kominsky Method” to jeden z najlepiej ocenianych seriali Netfliksa. Do tej pory wyemitowane zostały dwa sezony tej produkcji z Michaelem Douglasem i Alanem Arkinem w rolach głównych. Od jakiegoś czasu było wiadome, że w trzecim sezonie nie zobaczymy już Arkina. Potwierdza to opublikowany właśnie zwiastun trzeciego sezonu „The Kominsky Method”, który rozpoczyna się od pogrzebu postaci, w którą wcielał się ten aktor.

Bohaterem serialu „The Kominsky Method” jest podstarzały aktor Sandy Kominsky (w tej roli Douglas). Czasy, gdy był sławny, ma już dawno za sobą, a teraz pracuje jako nauczyciel aktorstwa. Najlepszym przyjacielem Kominsky’ego był do tej pory jego długoletni agent, Norman Newlander (Alan Arkin). W parze z zawodowymi perypetiami Kominsky’ego, widzowie serialu mogą śledzić też jego życie prywatne. Serial okraszony jest czarnym humorem, który często służy jako komentarz do wydarzeń z życia jego głównych bohaterów.

Po śmierci Newlandera okaże się, że to właśnie Sandy Kominsky został wyznaczony do tego, by zająć się spadkiem po swoim agencie. Nie obejdzie się to oczywiście bez komplikacji. Jednocześnie w zawodowym życiu Kominsky’ego pojawi się kolejna szansa. To film reżyserowany przez Barry’ego Levinsona. Reżyser „Rain Mana” pojawi się w trzecim sezonie „The Kominsky Method” w roli samego siebie.

Gościnnych występów w trzecim sezonie serialu stworzonego przez Chucka Lorrego będzie więcej. Pojawi się Morgan Freeman, który też zagra samego siebie. W roli byłej żony Sandy’ego, Ruth, ponownie zobaczymy Kathleen Turner. Swoje role z poprzednich sezonów powtórzą też Sarah Baker, Paul Reiser, Lisa Edelstein i Haley Joel Osment.

Trzeci sezon „The Kominsky Method” zapowiadany jest jako ostatni. Liczył będzie sześć odcinków, a na platformie streamingowej Netflix zadebiutuje już 28 maja. (PAP Life)

 • 09:49 Los Lobos Cancion Del Mariachi (Morena de Mi Corazon)
 • 09:51 Michael Giacchino Remy Drives A Linguini
 • 09:54 Richard Strauss Tako rzecze Zaratustra (1)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 357, Sunday, 9 May 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic