Informacje

Jennifer Lopez zagrała w "Ślicznotkach" za darmo

Dodano:
Jennifer Lopez zagrała w "Ślicznotkach" za darmo

fot.PAP/EPA

Rola Ramony w filmie "Ślicznotki" może przynieść Jennifer Lopez nominację do Oscara. Sama aktorka przyznała w ostatnim wywiadzie dla "GQ", że za ten występ nie dostała pieniędzy. "Zrobiłam to za damo. Robię to, co kocham" - wyznała.

Jennifer Lopez, która w filmie "Ślicznotki" wciela się w główną bohaterkę Ramonę, wyznała, że zrezygnowała z wynagrodzenia za rolę w tym filmie, którego jest również producentką. "Zrobiłam to za darmo. Jak Jenny From the Block - robię to, co kocham" - wyznała w rozmowie z magazynem "GQ".

Przyznała również, że jedną z rzeczy, które pokochała w swojej bohaterce, poza samą historią, jest jej ogromna niezależność. "Była taka samowystarczalna" - powiedziała Lopez. "Dla mnie, osoby, która dorastała z siostrą śpiącą w tym samym łóżku, a następnie przechodziła od jednego związku do drugiego, grając tę postać i będąc tak niezależną i odpowiedzialną, pomyślałam: to jest tak wzmacniające" - przyznała.

Punktem wyjścia do nakręcenia historii "Ślicznotek" był artykuł opublikowany w 2015 roku na łamach New York Magazine. Jessika Pressler opisuje losy striptizerek, które od zabawiania nowojorskich maklerów przeszły do ich okradania. Można ten film potraktować dosłownie, można go interpretować jako historię kobiet, które postanowiły wymierzyć sprawiedliwość. Sama reżyser podkreśla, że z jednej strony to film o przyjaźni, z drugiej zaś ukazanie pewnego zagadnienia z perspektywy kobiet.

Dla Lopez najbardziej pociągającym elementem tej historii okazała się prawda leżąca u jej podstaw. "Uwielbiam filmy oparte na jakiejś rzeczywistości. Przede wszystkim jest to bardzo pociągający, czarujący, niebezpieczny i przerażający świat" - przyznała Lopez, która staje na czele "gangu".

Ramona jest bardziej zła niż dobra, przyznaje Lopez. Dodaje, że przygotowanie się do roli było wymagające pod każdym względem. "Z jednej strony musiałam nauczyć się oczywistych rzeczy, z drugiej zaś ważny był aspekt emocjonalny. Ona taka jest, nie przeprasza za swoje czyny, swój styl życia i swoje wybory" - wyjaśnia Lopez. (PAP Life)

 • 13:33 Sarah McLachlan What Child Is This (Greensleeves)
 • 13:37 John Williams E.T. - Main Title
 • 13:45 Bing Crosby, Irving Berlin White Christmas
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 299, Sunday, 1 December 2019
 • 1
  John Barry
  Tańczący z wilkami
  The John Dunbar Theme
 • 2
  Alan Silvestri
  Forrest Gump
  Suita
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic