Jamie Dornan jako nastolatek kochał się w znanej aktorce

Gdy aktor Jamie Dornan był nastolatkiem, to też lokował uczucia w niedostępnych obiektach. Aktor wyznał, że był czas, kiedy każdej nocy całował przed pójściem spać zdjęcie Liv Tyler. Po latach ze wstydem powiedział o tym swojej dawnej idolce.

Jamie Dornan jako nastolatek kochał się w znanej aktorce
Jamie Dornan/fot.VICKIE FLORES/PAP/EPA

Wspomnienia lat młodzieńczych

„Miałem przy łóżku czarno-białe zdjęcie Liv Tyler i całowałem je każdej nocy przed pójściem spać” – Jamie Dornan zwierzył się podczas wideorozmowy z brytyjskim „Vogue’em”. Po latach, kiedy był w Nowym Jorku, spotkał swój niegdysiejszy obiekt westchnień. Towarzyszyła mu wtedy przyjaciółka-aktorka, która sprowokowała go do tego, by podzielił z Liv tą ciekawostką. „Bardzo uroczo zareagowała. Ale i tak czułem się zawstydzony” – wspomina Dornan.

Szczęśliwa rodzina

Od ponad dziesięciu lat serce Dornana należy do angielskiej aktorki i piosenkarki Amelii Warner. Pobrali się w 2013 i mają trzy córki. Gdyby Jamie był singlem, mógłby smalić cholewki do Liv Tyler, gdyż ta w ubiegłym roku rozstała się ze swoim narzeczonym i ojcem jej dwojga dzieci.

Film „Belfast”

Za miesiąc Jamiego będziemy mogli zobaczyć na ekranach polskich kin w komediodramacie „Belfast” w reżyserii Kennetha Branagha. Dla aktora to szczególny film, bo jego akcja rozgrywa się w rodzinnym mieście Dornana. To opowieść o dzieciństwie w bardzo niespokojnej Irlandii Północnej końca lat 60. (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic