Jake Gyllenhaal zagra główną rolę w nowej wersji kultowego filmu z Patrickiem Swayze

Nakręcony w 1989 roku film „Wykidajło”, znany też jako „Przydrożny bar”, był jednym z największych hitów epoki VHS. W głównej roli wystąpił w nim Patrick Swayze. Już wkrótce na ekranach pojawi się reboot tej produkcji, a w głównej roli zobaczymy w nim Jake'a Gyllenhaala. Film pokaże platforma Amazon Prime, która oficjalnie potwierdziła, że „Road House”, bo taki będzie tytuł filmu, trafi niedługo do produkcji.

Jake Gyllenhaal zagra główną rolę w nowej wersji kultowego filmu z Patrickiem Swayze
Jake Gyllenhaal /fot.PAP/EPA/DAVID SWANSON

Wyreżyserowany przez Rowdy’ego Harringtona film „Wykidajło” opowiada historię Daltona (w tej roli Patrick Swayze), tytułowego specjalisty od zaprowadzania porządku w barach. Mężczyzna przyjmuje propozycję pracy w barze Double Deuce znanym z tego, że każdego wieczora dochodzi tam do krwawych bójek. Wkrótce okazuje się, że miasteczkiem, w którym mieści się bar, rządzi miejscowy gangster (Ben Gazzara). Dalton będzie musiał zmierzyć się z nim i jego ludźmi.

Jak informuje portal „Variety”, niebawem ruszą zdjęcia do nowej wersji tego filmu. Produkcja będzie nosić tytuł „Road House”. Scenariusz napisali Anthony Bagarozzi („Nice Guys. Równi goście”) i Charles Mondry, a za kamerą stanie Doug Liman, którego „Tożsamość Bourne’a” zrewolucjonizowała współczesne kino akcji. Podobnie jak w przypadku oryginalnego filmu, producentem rebootu będzie Joel Silver („Predator”, „Szklana pułapka”).

Główną rolę w reboocie „Wykidajły” zagra Jake Gyllenhaal. Twórcy filmu zdradzają, że wcieli się on w postać byłego zawodnika MMA, który przyjmuje propozycję pracy w owianym złą sławą barze na Florydzie. „Wkrótce odkryje, że nie wszystko w tym raju jest takim, jak się wydaje” – czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu.

Zdjęcia do filmu „Road House” mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu na Dominikanie. W obsadzie filmu znaleźli się jeszcze Billy Magnussen („Nie czas umierać”), Daniela Melchior („Legion samobójców: The Suicide Squad”), Gbemisola Ikumelo („Ich własna liga”), Lukas Gage („Biały Lotos”), Hannah Love Lanier („A Black Lady Sketch Show”), Travis Van Winkle („Piątek 13.”), B.K. Cannon („Dlaczego kobiety zabijają”), Arturo Castro („Lista śmierci”), Dominique Columbus („Ray Donovan”) oraz Beau Knapp ("Siedem sekund”). (PAP Life)

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic