ON AIR
od 18:00 zaprasza: Natalia Grzeszczyk

Hollywoodzki aktor ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, bo tak doradziła mu księgowa

Don Cheadle, który jest jedną z gwiazd sequelu „Kosmicznego meczu”, wyjawił niedawno, że podczas pandemii wziął ślub z partnerką, z którą jest w związku od 29 lat. Teraz wyjaśnił, że ta decyzja nie jest związana z porywami serca, a tym, że tak doradził mu jego księgowy.

Hollywoodzki aktor ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, bo tak doradziła mu księgowa
Don Cheadle /fot.PAP/EPA/BRITTA PEDERSEN

Cheadle i aktorka Bridgid Coulter są parą od 1992 roku. Mają dwie córki. Skoro przez lata nie sformalizowali swojego związku, wydawało się, że już nic nie zmieni się w tej kwestii. Tymczasem pod koniec czerwca, przy okazji wizyty w talk-show Ellen DeGeneres, 56-latek oznajmił, że w czasie pandemii ożenił się ze swoją partnerką. Nie wyjawił wówczas motywów, które stały za tą decyzją.

Ten temat rozwinął dopiero kilka tygodni później w rozmowie z serwisem Entertainment Tonight. „To nasz księgowy się nam oświadczył. Pokazał nam liczby, a my powiedzieliśmy, że tak, chyba powinniśmy to zrobić. (…) Temat małżeństwa pojawiał się wielokrotnie. Jednak za każdym razem myśleliśmy: Ale już jesteśmy razem?” – Cheadle wyłożył kawę na ławę. „Chciałbym, żeby stała za tym jakaś wielka, słodka romantyczna historia, ale to, co romantyczne, wydarzyło się w pierwszym roku” – dodał.

Ślub wzięli w swoim ogrodzie, w obecności córek.

Od 16 lipca Cheadle’a oglądać możemy w kinach w filmie „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Aktor kreuje w tym obrazie czarny charakter, humanoida – AI G. Rhythm, który ucieleśnia algorytm, jaki wymknął się spod kontroli i usamodzielnił. Porywa on gwiazdę koszykówki, LeBrona Jamesa i jego syna do wirtualnego świata. (PAP Life)