Hollywoodzka obsada „Squid Game”. W serialu zagra Leonardo DiCaprio?

Prace nad kontynuacją „Squid Game” już trwają, a twórca serii podzielił się nowymi informacjami na temat produkcji. Do obsady dołączy Leonardo DiCaprio?

Hollywoodzka obsada „Squid Game”. W serialu zagra Leonardo DiCaprio?
Fot.Netflix/Materiały prasowe

Twórca „Squid Game” Hwang Dong-hyuk ujawnił kolejne plany dotyczące serialu. Czekamy na drugi sezon produkcji. Już w trzeciej serii pojawią się duże zmiany. Kolejne gry w kalmara będą wówczas odbywać się poza Koreą Południową. W śmiertelnej rozgrywce wezmą udział znani hollywoodzcy aktorzy. Wspomniano także o udziale Leonardo DiCaprio.

Hwang Dong-hyuk powiedział ostatnio na konferencji prasowej:

W drugim sezonie nie pojawi się żaden znany hollywoodzki aktor. Na razie nie ma tego w planie, ponieważ akcja wciąż dzieje się w Korei. Możliwe jednak, że zmieni się to w trzeciej serii i wystąpią w niej znani zagraniczni aktorzy. Leonardo DiCaprio powiedział, że jest wielkim fanem „Squid Game”. Jeśli okoliczności na to pozwolą, zapytamy go, czy nie chce zagrać w serialu. 

Zdjęcia do drugiego sezonu „Squid Game” rozpoczną się w 2023, a w 2024 zadebiutuje on na Netflixie. Serial został w tym roku laureatem aż sześciu nagród Emmy, a otrzymał czternaście nominacji. Produkcja nieoczekiwanie osiągnęła status międzynarodowego hitu, bijąc na Netflixie kolejne rekordy oglądalności.

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic