Henry Cavill opowiada o „Supermanie 2”. Aktor zagra kompletnie nową wersję bohatera

Henry Cavill na dobre powrócił do roli ikonicznego superbohatera – Supermana. Aktor wyjawił, że postać przejdzie liczne przemiany. A to wszystko dzięki Jamesowi Gunnowi.

Henry Cavill opowiada o „Supermanie 2”. Aktor zagra kompletnie nową wersję bohatera
Fot.HBO Max/Materiały prasowe

Henry Cavill ostatnio coraz chętniej opowiada o kolejnym „Supermanie”. Aktor twierdzi, że bohatera czekają ogromne zmiany. „Nowy” Superman opisywany jest jako człowiek przywiązany do tradycji, miły, kochający i dobry. Wydaje się, że będzie to całkowicie odmienna wizja postaci od tej, którą znamy, chociażby z „Ligi Sprawiedliwości”.

Dzięki Jamesowi Gunnowi, Peterowi Safranowi i ich nowej polityce postać otrzyma nowe cechy charakteru. Ostatnio zostali oni nowymi prezesami DC Studios. Po kilku latach obecności Cavilla i jego Supermana w filmowym uniwersum DC, należy wprowadzić pewne zmiany, by uatrakcyjnić postać i serię, to całkiem naturalne, że bohaterowie przechodzą przemianę.

„Man of Steal 2” będzie prawdopodobnie filmem dużo łatwiejszym w odbiorze i mniej mrocznym. Superman pojawi się również w innych produkcjach z uniwersum.

Judyta Nowak - RMF Classic

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic