Informacje

Gwyneth Paltrow przygotowuje dla swojej córki bezcenny modowy posag

Dodano:
Gwyneth Paltrow przygotowuje dla swojej córki bezcenny modowy posag

fot. PAP/EPA

Uchodząca za ikonę stylu aktorka przyznała, że na wiele lat przed narodzinami swojej córki Apple, zaczęła gromadzić wszystkie kreacje, które nosiła na czerwonym dywanie. Już dzisiaj nazywa swoją latorośl królową pięknością.

Gwyneth Paltrow z myślą o córce skompletowała bezcenną modową kolekcję

Pamiętna różowa suknia Ralpha Laurena z gali oscarowej 1999 roku, czy kreacja vintage z domu mody Valentino, w której Gwyneth zadawała szyku na rozdaniu nagród Emmy w 2019 – te i inne modowe perełki aktorka chce ofiarować swojej córce. W rozmowie z tygodnikiem „People” przyznała, że tę modową kolekcję zaczęła budować już na 15 lat przed tym, jak urodziła się Apple. Dzisiaj najstarsza latorośl Paltrow ma 16 lat, więc kto wie, czy wkrótce nie zobaczymy jej na czerwonym dywanie w której z oszałamiających kreacji z garderoby jej matki.

Paltrow zauważyła w wywiadzie, że styl, jaki jej córka prezentuje na co dzień, znacznie różni się od tego, któremu hołduje ona sama. „Jest wytworna w przeciwieństwie do mnie. Jest dużą entuzjastką makijażu, inaczej niż ja. Potrafi zrobić idealną kreskę eyelinerem. Zrobiła sobie akrylowe paznokcie. Jest królową piękności” – mówi Paltrow.

W maju Apple skończyła 16 lat. Gdy przy tej okazji Paltrow opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie córki z życzeniami dla niej, pojawiło się wiele głosów, że Apple jest wierną kopią mamy. Ojcem Apple jest lider zespołu Coldplay, Chris Martin. Z piosenkarzem Paltrow doczekała się również syna - Moses ma 14 lat. W 2015 r. para rozwiodła się. Trzy lata później Paltrow wyszła za mąż za producenta telewizyjnego Brada Falchuka. (PAP Life)

 • 09:19 Ennio Morricone Man With A Harmonica
 • 09:22 Tyler Bates Main Title Theme From Guardians of the Galaxy
 • 09:25 Wolfgang Amadeusz Mozart Divertimento D-dur (3)
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 333, Sunday, 25 October 2020
 • 1
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 2
  Harry Gregson-Williams /...
  Mulan
  Loyal Brave True
 • 3
  Wojciech Kilar
  Ziemia obiecana
  Walc
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2020 RMF Classic