Gwiazda "Kac Vegas" wstydzi się dziś tego filmu

Rola dobrodusznego, ale niezbyt rozgarniętego Alana w trylogii “Kac Vegas” przyniosła Zachary’emu Galifianakisowi sympatię widzów i uznanie krytyków. Ten jednak ma nadzieję, że jego dwaj synowie nigdy nie sięgną po tę część jego filmowego dorobku. “Jeśli kiedyś zapytają mnie o Kac Vegas wyprę się, powiem, że nie miałem z tym nic wspólnego” - zapowiedział aktor.

Gwiazda "Kac Vegas" wstydzi się dziś tego filmu
Zach Galifianakis /fot/PAP/ EPA/PAUL BUCK

Na razie Galifianakis może odetchnąć z ulgą i nie obawiać się, że straci twarz, bowiem jego dwaj synowie zupełnie nie rozumieją, czym zajmuje się ich tata. “Są przekonani, że jestem bibliotekarzem, czy coś w tym stylu” - przyznał z rozbawieniem komik. Nie ukrywa jednak, że obawia się dnia, w którym będzie musiał się gęsto tłumaczyć z poczynań swoich i filmowej watahy wilków.

“Moi synowie nigdy nie powinni dowiedzieć się o tym filmie. Jeśli zapytają o Kac Vegas wyprę się, powiem, że nie miałem z tym nic wspólnego i nie wiem, o czym mówią” - zapowiedział w rozmowie z “Entertainment Tonight”. “Czasem zaczepiają mnie na ulicy ludzie i radośnie oznajmiają, że ich dzieci uwielbiają mnie za rolę w Kac Vegas. Myślę sobie wtedy, że muszą być okropnymi rodzicami” - dodał.

Zapytany o to, dlaczego nie chce, aby jego synowi poznali tę część jego filmowego dorobku, wyznał, że chce chronić jak najdłużej ich niewinność, jeśli będzie w tym równie skuteczny, jak w ochronie ich prywatności, można mieć pewność, że jego dwaj synowie do matury “Kac Vegas” nie zobaczą.

Galifianakis jest zdecydowanie bardziej pobłażliwy, gdy mówi o swoim nowym projekcie animacji wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation zatytułowanej “Ron Usterka”. Na obejrzenie tego filmu z jego udziałem 4-letni i 7-letni syn mają przyzwolenie, podobnie zresztą jak polscy widzowie. Historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota właśnie weszła do polskich kin. (PAP Life)