„Eternals 2” jednak powstanie? Aktor grający w pierwszej części zdradził tajemnicę Marvela?

Choć szanse na powstanie kontynuacji filmu „Eternals” wydawały się niewielkie, a w swoim ostatnio prezentowanym kalendarzu premier Marvel o niej nie wspominał, okazuje się, że film faktycznie powstanie. A przynajmniej tak twierdzi jeden z aktorów, który zagrał w pierwszej części. Czyżby zdradził sekret studia?

„Eternals 2” jednak powstanie? Aktor grający w pierwszej części zdradził tajemnicę Marvela?
Fot. Disney/Materiały prasowe

Może nie było tak źle?

Film Marvela „Eternals” nie spotkał się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów, a swoją drogą podobnie jest teraz w przypadku „Thora 4”. Mimo zakończenia, sugerującego powstanie kontynuacji, spekulowano, że taka nigdy nie trafi na ekrany. Marvel Studios w swym kalendarzu premier na kolejne lata nie uwzględniło „Eternals 2”. Wydawać by się mogło, że los serii został przesądzony. Pojawiły się jednak informacje sugerujące, że film faktycznie powstanie.

Więcej czasu ekranowego

Patton Oswalt w wywiadzie dla „The Today Show” wypowiedział, mające ogromne znaczenie w tym kontekście, zdanie:

Ogłoszono, że powstanie kontynuacja „Eternals”. Wyreżyseruje ją Chloé Zhao. Mam zatem nadzieję, że zobaczymy w niej więcej przygód Starfoxa i Pipa.

Dla przypomnienia, Oswalt wcielał się właśnie w postać Pipa, a Starfoxa/Erosa zagrał Harry Styles. Bohaterowie pojawili się w „Eternals” w scenie po napisach. Starfox był bratem uwaga… samego Thanosa.

To ma rację bytu

Skąd aktor miał te informacje, nie wiadomo. Istnieje szansa, że więcej o losie filmu „Eternals 2” dowiemy się we wrześniu. Jak pamiętacie, obecnie głównym wątkiem w Kinowym Uniwersum Marvela jest istnienie Multiwersum. Zapewne bohaterowie „Eternals” w nowej sadze będą mieli większe znaczenie. Bo warto przypomnieć, że w filmie wystąpił też Kit Harington, który zagrał Dane`a Whitmana. Choć jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć na ekranie jego superbohaterskiego ja, czyli Black Knighta. Postać ta pojawi się w zapowiadanym na listopad 2023 roku filmie „Blade”. Black Knight w komiksach bardzo często stawał na czele grupy Avengers.

Znane nazwiska

W pierwszej części „Eternals”, wyreżyserowanej przez Chloé Zhao, wystąpili Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Gemma Chan (Sersi), Kit Harrington (Dane Whitman/Black Knight), Salma Hayek (Ajak), Barry Keoghan (Druig).

Trudno jednoznacznie ocenić „Eternals”, film był inny, a na tle obecnych produkcji, może wcale nie wypada tak blado?

Autor: Judyta Nowak - RMF Classic

 

 

Słuchaj RMF Classic i RMF Classic+ w aplikacji.

Pobierz i miej najpiękniejszą muzykę filmową i klasyczną zawsze przy sobie.

Aplikacja mobilna RMF Classic