Informacje

Emma Roberts zagra w kolejnej komedii romantycznej scenarzystki „Randek od święta”

Dodano:
Emma Roberts zagra w kolejnej komedii romantycznej scenarzystki „Randek od święta”

fot.PAP/EPA

Film „Randki od święta” to jeden z większych hitów Netfliksa, który ma nie tylko świetne wyniki oglądalności, ale też wiele pozytywnych recenzji. Główną rolę w tym filmie zagrała Emma Roberts. Aktorka dostała właśnie rolę w kolejnym projekcie. Będzie to następna komedia romantyczna zatytułowana „About Fate” („O przeznaczeniu”). Obydwa „rom-komy”, oprócz Roberts, łączy nazwisko ich scenarzystki, Tiffany Paulsen.

Jak informuje portal „Deadline”, komedia romantyczna „About Fate” opowie o dwójce ludzi, którzy wierzą w miłość, ale nigdy nie potrafili odnaleźć jej prawdziwego znaczenia. Za sprawą niesamowitego zbiegu okoliczności, losy dwójki bohaterów połączą się w sylwestrową noc. Ich spotkanie będzie początkiem pełnych chaosu i humoru zdarzeń. Główną bohaterkę zagra Emma Roberts. Nie wiadomo, kogo zobaczymy w głównej roli męskiej.

Dla Emmy Roberts i Tiffany Paulsen to trzeci wspólny projekt. Oprócz filmu „Randki od święta” pracowały też przy filmie „Nancy Drew i tajemnice Hollywood”. Jednym z producentów filmu „About Fate” będzie Vincent Newman, który pracował już z Emmą Roberts przy filmie „Millerowie”.

„About Fate” wyreżyseruje Marius Weisberg, dla którego będzie to debiut w Hollywood. Urodzony w Moskwie reżyser, który naprawdę nazywa się Marius Balchunas, jest dobrze znany w Rosji. Debiutował filmem „Hitler kaput!”, który został hitem kasowym w rosyjskich kinach. Kolejne filmy Balchunasa też cieszyły się w Rosji powodzeniem widzów. Na jego koncie są między innymi trzy filmy z serii „Miłość w wielkim mieście” oraz komedia fantasy „8 nowych randek”. „About Fate” będzie jego hollywoodzkim debiutem.

Emma Roberts aktualnie próbuje swoich sił jako producentka. W przygotowaniu jest produkowany przez nią serial Netfliksa zatytułowany „First Kill”. Opowie on o nastoletniej wampirzycy Juliette, która szykuje się do swojego pierwszego zabójstwa, by móc dołączyć do grona potężnej wampirzej rodziny. Jako swój cel obiera dziewczynę o imieniu Calliope. Nie ma pojęcia, że to pogromczyni wampirów pochodząca z rodziny z tradycjami w zabijaniu krwiopijców. (PAP Life)

 • 10:10 Czesław Niemen Dziwny jest ten świat
 • 10:14 Marcin Przybyłowicz Hunt or Be Hunted
 • 10:16 Hans Zimmer Time
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 357, Sunday, 9 May 2021
 • 1
  Billy Boyd
  Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  The Last Goodbye
 • 2
  John Powell
  Jak wytresować smoka 2
  Dragon Racing
 • 3
  Łukasz Pieprzyk
  Legiony
  Zakończenie
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2021 RMF Classic