Informacje

Emma Corrin - mało znana aktorka w roli Diany

Dodano:
Emma Corrin - mało znana aktorka w roli Diany

fot.PAP/EPA

Spekulacje, kto wcieli się w rolę księżnej Diany w serialu Netflixa "The Crown" zostały już ucięte. Peter Morgan, reżyser serii ujawnił tajniki obsady: Dianą ma zostać Emma Corrin. Mało znana aktorka wcieli się w rolę Lady Di już na początku czwartej części serialu.

Jej aura natychmiast zafascynowała Petera Morgana. Blondynka, o różowej cerze i przenikliwych niebieskich oczach, i takim samym wzroście, co Diana (173 cm). 23-letnia Brytyjka Emma Corrin uwiodła twórcę serii "The Crown". To ona została wybrana do roli Lady Diany w czwartym sezonie serialu. Zobaczymy ją nie tak szybko, gdyż sezon 3. ukaże się pod koniec 2019 r.

Peter Morgan jest pełen uznania dla swojej nowej protegowanej: "Emma to surowy talent, który od razu nas urzekł, gdy przyszła do nas, by wcielić się w rolę Diany Spencer" - powiedział reżyser w oświadczeniu. - "Ona nie tylko ma niewinność i piękno młodej Diany, ale także, pod dostatkiem, wszechstronności i złożoności, aby wcielić się w niezwykłą kobietę, która od bycia nieznaną stała się najbardziej kultową kobietą swojego pokolenia". Emma Corrin, nieznana dotąd ogółowi społeczeństwa, ma już wszystko, by podbić świat, wydaje się zatem sugerować reżyser.

Ze swej strony młoda aktorka wyraziła również entuzjazm wobec ogłoszenia jej udziału w popularnym serialu: "Zostałam przyłapana podczas show i pomysł dołączenia mnie do tej rodziny niesamowicie utalentowanych aktorów wydał mi się wręcz surrealistyczny" - cytuje Corrin "Hollywood Reporter". "Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat pozostaje głęboki i inspirujący. Poznawanie świata poprzez twórczość Petera Morgana jest najbardziej niesamowitą okazją, a ja będę się starała, to dla mnie honor!" - Ta wiadomość po raz kolejny została zauważona na jej koncie na Instagramie, gdzie aktorka ma około 2900 subskrybentów. W swoim ostatnim poście aktorka dodaje, że jest "szalona z radości, wśród aniołów i niesamowicie zaszczycona". (PAP Life)

 • 15:50 Bill Medley, Jennifer Warnes (I've Had) The Time of My Life
 • 15:55 Gato Barbieri Last Tango In Paris / The Tango
 • 16:01 Norah Jones, Anoushka Shankar Traces Of You
 • zobacz cały repertuar »
 • Notowanie: 286, Sunday, 23 June 2019
 • 1
  Daniel Bloom / Leszek...
  Słodki koniec dnia
  Poetessa
 • 2
  Elton John
  Król lew
  Can You Feel The Love Tonight
 • 3
  Lady Gaga / Bradley Cooper
  Narodziny gwiazdy
  Shallow
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 2019 RMF Classic